Karadeniz Pet

acil olarak yapmam gereken bir şey var mi ?

aqladikca06

Yeni Üye
kuşlarım dısarda idi. birisi kapının üstüne konmus oradan bayagı bi toz yutmus sanırım geldıgımde mutfakta idim, geldıgımde kafası gaga cevresı sıyahtı ve gagası su içinde idi. farkettım kı kusuyo. 10 15 sanıye bayagı bı kustu. epey toz yutmus anlasılan.. oyle bırıkmıs örümcek agı gibi tozlardan sanırım. 5 dakka mutfaga gıttım geldıgımde boyle karsılstım. aldım sevdım agzını temızledım ama bıtkın su an. acıl olarak napmam lazım. ?

su an arkadasını dovuyo sureklı. birisi 1 aylık biriside tahminimce 2-3 aylık. yani kusan daha buyuk ve dişi

bir süre yem kusması felan devam edebilir ama kalıcı birşey olduğunu sanmıyorum yuttuğu tozlar boğazına yapışmış olabilir su içmesini sağlayın kendisi içmiyorsa siz damlatın bir şekilde. böyle bir tecrübem olmadığı için hiç pek yardımcı olamıyorum

bir süre yem kusması felan devam edebilir ama kalıcı birşey olduğunu sanmıyorum yuttuğu tozlar boğazına yapışmış olabilir su içmesini sağlayın kendisi içmiyorsa siz damlatın bir şekilde. böyle bir tecrübem olmadığı için hiç pek yardımcı olamıyorum
tamam tamam iyilesti :) dedıgınız gibi bogazına takılmıs hayvanın.

Geri