Karadeniz Pet

Acil satılık PVC kafes 4 gözlü yavruluklu dolu box kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet caliskan

Meraklı Üye
l1y7YX.jpg

3oaDRM.jpg

v4LEm4.jpg

Selamın aleyküm İşim geregi yurt dışına cıkmam gerekiyor bu yüzden 2 sene kadar tr de olamayacagım için biraz üzülerek hobiye ara vermek zorunda kalıyorum kuşlarımı parça parça satmak istemiyorum bu yüzden PVC üretim kafesim ve 4 cift takımı mı satmak zorundayım lütfen parça parça istemeyin kuşlarımı bilen arkadaşlar biliyor gayet sağlıklı ve garantili dir.

1 takımın şu anda yavruları mevcut resimleri de var.
geriye kalan 3 takım yumurlama evresinde pvc kafesim bst kafes yapımıdır yem korumalı dır.

Özelikleri aşşada belirtcem arkadaşlar fiyatı makul tutuyorum. Lütfen pazarlık yapmayınız cünki gerekli pazarlıgı ben yapdım arkadaşlar sadece kuşları satsam 600 tl ediyor en ölüsü

BST 4 GÖZLÜ KENDİNDEN YUVALIKLI PVC KAFES YEM KORUMALI: 300 TL

4 TAKIM CİFT DAMIZLIK 400 TL
4 ADET YAVRU: HEDİYEM ÜÇRET ALMIYORUM
1 ADET İNGİLİZ MUHABBET SAF KAN: 70 TL

TOPLAM: 770 TL yapıyor arkadaşlar sünnet olsun diye çok ufak bir pazarlık yapıcam

Alıcak arkadaş lütfen ciddiyse adresimden teslim alsın:

Ahmet Çalışkan

Adres: İstanbul avrupa yakası Küçük çekmece sefaköy
Tel: ciddi alıcıya pm den verilcek tir.

Not resimler açdıdıgım bazı konularda kafesin resimleri mevcut ama yakında burayada eklerim resimleri Watsapdan istiyen arkadaşlara resim atarım. Ciddi arkadaşlar arasın lütfen rica ediyorum şu olurm bu olurmu kargo yap alayım gibi boş yere vakdimi almayınız. Mecbur kalmasam bu fiyata vermezdim en acı olan ise 2 sene hobiden ve sizlerden ayrı kalmak. Allaha emanet olun hoşca ve dostca kalın keyifli hobiler inşallah Mubişlerime iyi bir insan bakar. :(

Not:2 Kuşları ve kafesi alan arkadaşım hayrını görsün yurt dışından gelince eger bana geri satmak isterse 2 sene sonra o günün şartlarına göre ala bilirim tabi isterse Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullansın.

SADECE KAFESİ AYRI KUŞLARIDA AYRI SATA BİLİRİM. KAFES 300 TL DAMIZLIKLAR 100 TL DEN BAŞLAR

Not Çok acil olarak 4 takım muhabbet kuşu ve 4 gözlü pvc kafesi 600 tl bırakıyorum üzülerek bu fiyata veriyorum komle ne var ne yoksa hediye etcem alana.

Son düzenleme:
Hayırlı alışverişler olsun.

Sagol abim üzülerek ara veriyorum.. Konu güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:45 --

Arkadaşlar konu satılana kadar günceldir. Harici sitelere kesinlikle üretim kafesimi ve kuşları koymak istemiyorum icinizden bir üstadımın alması daha hayırlı olur düşüncesindeyim belki Türkiye ye gelince yeniden damızlık takım dizmeme yardımcı olursunuz. Hollanda dan gelcek takımlarım vardı fakat iptal ettim almanya işim olunca üzülerek iptal edil di. Hayırlısı olsun inanın üzülerek aranızdan ayrılıyorum. Fakat ordan da her konunun takipcisi olacagım. belki orda da üretim yapmasam bile mubiş beslerim kim bilir :)
Satış devam etmekde konu güncel.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

üretime meraklı kardeşlerim varsa bu fırsatı kaçırmasın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

konu güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

up up

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

sadece kafesi ayrı kuşlarıda ayrı sata bilirim. Kafes 300 tl damızlıklar 100 tl den başlar

konu güncel

Son düzenleme:
Beni arayan ahmet caliskan senmiydin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Özelden yazmayın cevap veremiyorum. Hayır merak ettiğim mademki kafesini satıyorsun niye beni arayıp kafeslerimi satın almak istiyosun. Amaç ne

konu güncel son yazdım yeri okuyunuz resmen bedava veriyorum aciliyetden.

Not Çok acil olarak 4 takım muhabbet kuşu ve 4 gözlü pvc kafesi 600 tl bırakıyorum üzülerek bu fiyata veriyorum komle ne var ne yoksa hediye etcem alana.

İnş zor duruma düşmeden sahibini bulur. Yaz zamanında satım zor oluyor herkez tatil vs... işlerinden dolayı üretim le fazla ilgilenemiyor maalesef buda talebi azaltıyor inş alıcı bulursunuz . Alana da satana da hayırlı olsun

İnş zor duruma düşmeden sahibini bulur. Yaz zamanında satım zor oluyor herkez tatil vs... işlerinden dolayı üretim le fazla ilgilenemiyor maalesef buda talebi azaltıyor inş alıcı bulursunuz . Alana da satana da hayırlı olsun
İnsallah hayırlısı olsun.

konu güncel bayrama kadar satılmazsa damızlık kuşlar ve yavrular petshopa gidicekler üzülerekde olsa. Mecburum yurt dışına cıkıcam cünki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...