Karadeniz Pet

Acil yardım anne ile ilgili

Ozan Demir

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bugün yavrulara yatan annede tuhaflık farkettim göğüs kafesi şiş ve kanatlarda titreme var acaba kursağı mı dolu yavruları beslemek için yada yavruların üstüne yattığı için mi öyle şekil aldı. ? işte resim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

Kimse yokmu acabaa ?

Son düzenleme:
annelık duygusundan dolayı olabılır bnce ılk yumurtalarysa ve yavrularını beslemek ıcın de kursagı dolu olablır bnce dışının hcbı sorunu yok

Çok yemiş olabilir, kuşu kontrol edin, zaman zaman şişlik azalıyorsa sıkıntı yok demektir, sürekli bu halde ise tekrar buradan cevap yazarsınız...

Çok yemiş olabilir, kuşu kontrol edin, zaman zaman şişlik azalıyorsa sıkıntı yok demektir, sürekli bu halde ise tekrar buradan cevap yazarsınız...

bende öle tahmin ediyorum bugün çok abarttı kendi indi yem yedi kendim yetiştirdiğim çimi yedi erkek kuş gitti besledi bakalım yavruları beslemesini bekliyorum yaklaşık 2-3 saatdir bu halde

Çok yemekle böyle olmaz hem zaten çoğu zaman yavruları erkek kuş besler. Var bir sorun ama bilmiyorum

Çok yemekle böyle olmaz hem zaten çoğu zaman yavruları erkek kuş besler. Var bir sorun ama bilmiyorum

yavru olduğundan yerinden de oynatamıyorum veteriner veya kuşcuya götürsem vitamine başlıyacağım tekrar birde bizdeki olay şu erkek anneyi anne yavruyu bazende ikisi girip besliyorlar :)

yavru olduğundan yerinden de oynatamıyorum veteriner veya kuşcuya götürsem vitamine başlıyacağım tekrar birde bizdeki olay şu erkek anneyi anne yavruyu bazende ikisi girip besliyorlar :)

ilginç benim çiftler hep anne çıkar yuvadan baba girer yavruları doyurur sonra tekrar anne girer :D

ilginç benim çiftler hep anne çıkar yuvadan baba girer yavruları doyurur sonra tekrar anne girer :D

bizimkiler demokrasiye geçmiş hocam demekki herşey eşit :D ama yarın ins düzelir anne

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

+++++ güncel arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

evet beyler elle muayene ettim kursak şişmiş sadece içim rahatladı :)

Geri