Karadeniz Pet

Acil

Mesbüş

Meraklı Üye
Şuan eve girdim yavru muhabbet kuşum yemlikyedi yemleri hırçın bi şekilde yere atıyordu bilerek ve kuşu elime aldım hiç huysuzluk etmedi ama yerler mahfolmus neden böyle yaptı anlam veremedim yardım edermisiniz 2 yemlik te bom boş olmuş

Strese girmis olabilir ilgi istiyor olabilir oyuncak yoksa oyuncak takın elinize aldığıniz da huysuzluk etmedigine göre ilgi istiyor icinde sevdigi yem cesiti varsa onuda ariyor olabilir

Şuan eve girdim yavru muhabbet kuşum yemlikyedi yemleri hırçın bi şekilde yere atıyordu bilerek ve kuşu elime aldım hiç huysuzluk etmedi ama yerler mahfolmus neden böyle yaptı anlam veremedim yardım edermisiniz 2 yemlik te bom boş olmuş

Yavrular oyun amacli yapabilir, benimkiler de icine girip eselenmeyi cok sever. Akilli yemlik veya izgarali yemlik kullanabilirsiniz

Izgaralı yemlik kullanarak yemleri dağıtmasını önleyebilirsiniz.

Anladım yere az az yem döktüm bakalım ne olucak yemlik te yem yoktu az bişey yem koydum çok teşekkür ederim umarım geçer,kafese ayna takabilirim ama egitmeyi engelliyormus salincak takarim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

Şimdi tekrar yakaladım yemligin içine tamamen giriyorum ayaklariyla dışarı atiyo

Geri