Karadeniz Pet

acilll!!!muhabbet kuşum sürekli ve çok şiddetli kusuyor.ne yapabilirim!hiç durmuyor:(

Duygu

Yeni Üye
kuşum tüy dökümündeydi ve halsizdi eskiye göre.1 hafta böyle sürdü.birkaç gün önce de kustu ve ishal gibiydi.bugün ishali geçmiş gibiydi.ben hep takviye bişeyler verdim ama çoğunu yemedi ve içmedi.yem yemesi gayet normaldi.son birkaç saattir hali çok kötü :( sürekli kusuyor ve kabarık halsiz halde duruyor öyle.suyuna sirke datlattım biraz ama içiremedim.ne yapabilirim?bu saatte bi yere de götüremem ki :( öğretmenim ve yarın sabah dersim var ama bırakıp uyuyamıyorum ölürse korkumdan:((( lütfen yardım edin!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

ayrıca yem yedi ve yedikten sonra da kustu :( daha sonra yine yemeye çalıştı ama yiyemedi ve uyuklayıp durdu yemlikte.suyu içiremiyorum.metpamid ezip vermeye çalıştım ama onu da almadı.geçer mi bu durum kendiliğinden?önceki kusması geçti diye iyileşiyor sandım ama kuşum resmen hasta :(

foto yolla ...veterinere götürün bence ... kursak iltahapı ola bilir

Ortamı sıcak tutun. Stres faktörünü en aza indirgemeniz gerekli. Galiba dişisi hırçın, mümkünse ayırın siz ilgilenin. Şuan ki dışkı durumu nedir? 7/24 hizmet veren klinikler var. Telefon görüşmesi yapabilirsiniz. O metpamid

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

O ilacı vet. hekim mi önermişti? Dikkatli kullanılması gerek yan etkisinde huzursuzluk hali var galiba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

Kursağında şişlik falan var mı? Yan profil fotosunu gönderirseniz duyarlı online tecrübelilerimiz ilgilenir diye umuyorum. Sitede de hayaletler var galiba.

Ortamı sıcak tutun. Stres faktörünü en aza indirgemeniz gerekli. Galiba dişisi hırçın, mümkünse ayırın siz ilgilenin. Şuan ki dışkı durumu nedir? 7/24 hizmet veren klinikler var. Telefon görüşmesi yapabilirsiniz. O metpamid

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

O ilacı vet. hekim mi önermişti? Dikkatli kullanılması gerek yan etkisinde huzursuzluk hali var galiba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

Kursağında şişlik falan var mı? Yan profil fotosunu gönderirseniz duyarlı online tecrübelilerimiz ilgilenir diye umuyorum. Sitede de hayaletler var galiba.
teşekkür ederim.ortam sıcak zaten.bulundukları oda evin güneş alan en sıcak yeri.stres durumunu bilemem ama erkeği çok kıskanıyor benden ve çok hırçınlaşıyor evet.hasta olan dişi zaten.biliyorum bursa da var ama daha önce de bu durumu yaşadığım zaman telefonla arayıp götürmek istediğimde hep kuştan anlamadıklarını söyledi tüm veterinerler maalesef :(o telefon görüşmesinde metpamid hapı demişti bir veteriner işte.huzursuzluk etkisini bilemiyorum.fotosunu çekip koyucam inşallah en yakın zamanda.inşallah dediğiniz gibi üstadlar yardımcı olurlar.teşekkürler ilginiz için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

ayrıca da kursağında bi şişlik yok gördüğüm kadarıyla.dışkısı da hafif yumuşak ama ishal gibi değil.bugün kabarık durması geçmiş çok şükür ama hala halsiz gibi biraz.düne göre çok daha iyi ama emin olamıyorum.çünkü son zamanlarda bi iyi bi kötü oluyor yavrum :( buarada evde yoktum ve ben yokken bi daha kustuysa görmedim.evdeyken kustuğunu görmedim.dün kusması gece başlamıştı zaten.

Son düzenleme:
Geri