Karadeniz Pet

adana'da üretici mantığında pet shop

• Konbuyu başlatan oguzhan01
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan01

Guest
merhaba arkadaşlar adana da profesyonel pet shop ta işe başladım. müşterisi olduğum bir yerdi.iş yeri sahibi gürcan abiyle görüşmemiz sonucu işe başladım 25 yıllık üretici geçmişinden sonra üretici mantığıyla bu iş yerini açmış.birçok üründe ve kuşta piyasanın oldukça altında satış yapmaktadır . muhabbet kuşu ve kanarya ağırlıklı olmak üzere satış yapmaktadır kuşların birçoğu kendi üretimi olmakla birlikte diğer kuşlar tanıdık üreticilerden gelmektedir ve kuşların geldikleri yer bellidir. sadece alış veriş değil akıl danışılacak tecrübelerinden faydalanılacak birisidir. beni de bu konu da yetiştirecek ve ALLAH izin verirse bende bu işe ufakta olsa bir adım atacağım. herkesi buradan iş yerimize çay içmeye sohbet etmeye davet ediyorum. baraj yolu duygu cafe pasajı içerisindedir. saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun 25 yıllık tecrübe az değil en ufak ayrıntıları öğrenmeye çalış senin için büyük şans :) üretici geçmişi oln pet shop iş bulman

Hayırlı olsun o zaman bol bol pm atarız artık sana :)

hayırlı olsun 25 yıllık tecrübe az değil en ufak ayrıntıları öğrenmeye çalış senin için büyük şans :) üretici geçmişi oln pet shop iş bulman

teşekkürler bilal abi ayaklı kütüphane gibi resmen peşindeyim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Hayırlı olsun o zaman bol bol pm atarız artık sana :)

elimden geldiğince yardımcı olurum :)

Hayırlısı olsun..
İleride kendi yeri açman dileğiyle.

teşekkür ederim levent abi inşallah niyetimiz var yeterli bilgi ve sermayeye sahip olduktan sonra ya ALLAH deriz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

bugün itibariyle bir çift kuş edindim erkek çek dişi çek kırığı yumurtalı 5 adet kendi yumurtası var altına birde tepeli yumurtası attı gürcan abim sağolsun bakalım eve getirdik bekleyeceğiz 1 hafta 10 güne kadar ilk yumurta çıkar iyi dileklerinizi bekliyorum :)

Hayırlı olsun,burda kafanız rahat olursa ,kendi yerinizi açmaya hiç gerek yok.

patron her türlü kolaylığı sağlıyor sağolsun :) iktisat öğrencisi olduğum için ilerde kendimme ufak çaplı bir üretimhane yapmayı planlıyorum :)

merhaba arkadaşlar adana da profesyonel pet shop ta işe başladım. müşterisi olduğum bir yerdi.iş yeri sahibi gürcan abiyle görüşmemiz sonucu işe başladım 25 yıllık üretici geçmişinden sonra üretici mantığıyla bu iş yerini açmış.birçok üründe ve kuşta piyasanın oldukça altında satış yapmaktadır . muhabbet kuşu ve kanarya ağırlıklı olmak üzere satış yapmaktadır kuşların birçoğu kendi üretimi olmakla birlikte diğer kuşlar tanıdık üreticilerden gelmektedir ve kuşların geldikleri yer bellidir. sadece alış veriş değil akıl danışılacak tecrübelerinden faydalanılacak birisidir. beni de bu konu da yetiştirecek ve ALLAH izin verirse bende bu işe ufakta olsa bir adım atacağım. herkesi buradan iş yerimize çay içmeye sohbet etmeye davet ediyorum. baraj yolu duygu cafe pasajı içerisindedir. saygılar.

Hayla açıkmı bakmaya gelmeyi düşünüyorum :D

Geri