Karadeniz Pet

admin'den herkese merhaba

admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Öncelikle herkese merhabalar,

Adım: Cihan
Yaşım: 43
Evliyim ve 4 çocuğum var.
BOTAŞ'da Müdür olarak görev almaktayım.
Muhammet ÇELİK'in dayısıyım.

Muhammet'den siteyi satın aldım fakat sitenin sorumluluğu A'dan Z'ye varana dek yine Muhammet'e aittir. Aynı zamanda yeğenimle birlikte görev almakta olan tüm görevli arkadaşlarıma/kardeşlerime canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum sağolun varolun Allah razı olsun hepinizden.

Benim bu siteyi satın alma nedenime gelince; Ben ileriye dönük gelecek vaadeden ve aklıma yatan tüm siteleri satın alıp yatırım yapmaktayım.

Yalnız şöyle bir sorun var. Ben muhabbet kuşu veya herhangi bir hayvan hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim :) Benim işim yatırım. Bu yüzden beslemekte olduğunuz hayvanlarınız hakkında bana soru yöneltmezseniz sevinirim :) Çünkü soru yöneltseniz dahi bilgim olmadığından cevaplayamam ve bu sefer size karşı mahcup duruma düşmek istemem asla. Bu konuda anlayış göstereceğinizi ümid ederek teşekkürlerimi sunuyorum.

Bundan böyle sitede real hayatımdaki işimden vakit buldukça aktif olmaya çalışacağım. İlerleyen zamanlarda Muhammet'in ve diğer görevli arkadaşlarımızın da fikirleri ve istekleri doğrultusunda güzel yarışmalar düzenleyeceğiz inşAllah.

Hepinize hayırlı günler diliyorum. Yaradana emanet olun.

Saygı ve Sevgilerimle.

Hayırlı olsun hoşgeldiniz :)

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın

Hayırlı olsun.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Dayı ailemize hoşgeldin sefalar getirdin. Hazır konu açmışsın birkez daha buradan hayırlı uğurlu olsun diyeyim :)

Arkadaşlar birde 50 mesaj olmadan , pm yollamayı kaldıramazmısınız ? çünkü bişe soramıyoruz ?

hayırlı olsun başarılarınızı dilerim inş muvaffak olursunuz