petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ağaç dalı hiçbir işlem yapmadan kullanılır mı ?

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve crckr55 tarafından 4 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. crckr55

crckr55 Guest

Arkadaşlar yakında köye gideceğim . Ordan ağaç dalı toplayacağım ama kabuklarını soymadan , sıcak suda bekletmeden kullansam sorun çıkar mı ? Oyun alanı yapacağım .

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    içlerinde parazitler varsa kuşlara geçebilir o yüzden kaynatıp soymak daha iyi sağlıklısı

3. crckr55

crckr55 Guest

Peki . Teşekkürler ...

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kardeşim bana da toplar mısın bizim burlarda bulunmuyor fazla 10 tane felan bana toplarsan veya 5 felan fark etmez ö.m ile cevap verir ben sana adresi veririm kargo ile yollarsın.

5. crckr55

crckr55 Guest

Kargo ile yollayamam babam izin vermiyor kargoyla bişey alıp satmama . Sana satıcak olmasam bile yollayamam ama nerede yaşıyorsun anlamadım . Türkiyede hiç ağaç olmayan biryer var mı ? :))

6. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    ağaç var istanbuldayım ama bulamıyorum o tarz ağaç bizimkiler düz oluyor :)

Sayfayı Paylaş