Karadeniz Pet

ağustos ayı yavrularımızın son halleri

HASAN YAVUZER

Meraklı Üye

arkadaşlar ilk yavrumuz yumurtadan çıkalı henüz 2 saatlik 5 ağustos doğumlu

diğer yavrularımız 7 / 9 / 11 / 13 ağustos doğumlu, son yumurtada döllenmiş olmasına rağmen yumurta içinde yavru gelişimini tamamlayamadığı için sağlıklı çıkmadı.

tüysuz yavruların gözleri henüz kapalı

ve bebişler büyüyüp gözleri açılıp hepsi yuva deliğine doğru yön vermiş olup annelerinden mama bekliyorlar saat 07. tarih 22 ağustos 2013 ilk yavrumuz 17 günlük diğerleri sırasıyla iki gün aşağı iniyor..

bu güzelliği ve muhteşem duyguyu sizlerle paylaşmak istedim.

kolay gelsin saygılar

Maaşallah .

Çok çok çok güzel bir duygu olsa gerek. Darısı benim başıma diyerekten (Bilmiyorum bunu kaç yüz defadır söylüyorum.) maşallahlarımı kocaman bir şekilde yolluyorum. Hepsine birer altın. :D

Maşallah.Benim yavrularda ilki 7 gunluk diğeri 6 diğeri 5 diğeri 3 gunluk bugun 5. yavru çıkcak inşallah.Siz nasıl foto çekiyorsunuz ben flaşsız çekcemde karanlık diye belli olmuyor ?

Maşallah Allah daha çok versin Allah olmayanlarada versin

Çok çok çok güzel bir duygu olsa gerek. Darısı benim başıma diyerekten (Bilmiyorum bunu kaç yüz defadır söylüyorum.) maşallahlarımı kocaman bir şekilde yolluyorum. Hepsine birer altın. :D

Senin işin çok zor :)
Bu arada Allah analı babalı büyütsün:)

Maşallah sağlıklı uzun ömürleri olsun.

selam. güzel dilekleriniz için tşk ederim. evet harika bir duygu. öyle ki yavruyu eline aldığında babası gelip elinde yavruyu beslemiyor mu anlatılamaz bir duygu. anlatılmıyor yaşanıyor sadece.. darısı bu güzellikle tanışmak isteyen tüm kardeşlerimize olsun...

selam. güzel dilekleriniz için tşk ederim. evet harika bir duygu. öyle ki yavruyu eline aldığında babası gelip elinde yavruyu beslemiyor mu anlatılamaz bir duygu. anlatılmıyor yaşanıyor sadece.. darısı bu güzellikle tanışmak isteyen tüm kardeşlerimize olsun...

Hasan bey ben nasıl fotoğraf çekicem siz flaşlımı çektiniz yardımcı olursanız sevinirim. :) Birde kafes tabanındaki kağıtları değiştiriyimmi.Yoksa diğer 2 yumurtanın çıkmasını bekliyimmi ?

Geri