Karadeniz Pet

Albino kuşumun cinsiyeti nedir?

İbrahimKÖK

Yeni Üye
19 aydır bende olan albino muhabbet kuşumun cinsiyetini kesin olarak söyleyebilecek varsa yardımcı olsun lütfen.
Kaç tane pet shop a gittim biri erkek dedi biri dişi dedi yanına erkek kuşta koydum dişi kuşta koydum hiç biriyle eşleştiremedim. Herkes farklı bişey diyor emin olamıyorum cinsiyetinden.

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Teşekkürler. :)

mrB8RV.jpg

jvZYNJ.jpg

2YAQov.jpg

Yorumunuz için çok teşekkürler. :) Peki ceresinden başka cinsiyet tayini yapabilecek bir yöntem var mı ?

19 aydır sende ise dişi olsaydı kızgınlık yumurtası atardı :)
yumurta yapmadıysa sımdıye kadar erkekdır :)

İlginiz için teşekkür ederim aralarından yapabileceğim en iyisi bi salmaya atmak galiba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

19 aydır sende ise dişi olsaydı kızgınlık yumurtası atardı :)
yumurta yapmadıysa sımdıye kadar erkekdır :)

Hiç bi hareket yok. Erkekle koydum albinoların çoğu dişi oluyor dediler diye olmadı dişi koydum oda olmadı. Şüphe etmeye başladım kuştan :D

İlginiz için teşekkür ederim aralarından yapabileceğim en iyisi bi salmaya atmak galiba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Hiç bi hareket yok. Erkekle koydum albinoların çoğu dişi oluyor dediler diye olmadı dişi koydum oda olmadı. Şüphe etmeye başladım kuştan :D

%90 erkek dır ozaman :)

Deniz Han ın Dediği Gibi Dişi Olsa Kızgınlık Yumurtası Atardı Atmadıgına Göre Erkektir.

Bi de salmayı deneyeyim inşallah eş tutumunu başarıyla tamamlayacağım :)

İnşallah :)

arkadaşım kus erkek albino larda dişinin ceresi beyaz olur erkek ise mavi olmaz ve hep pembe kalır :

arkadaşım kus erkek albino larda dişinin ceresi beyaz olur erkek ise mavi olmaz ve hep pembe kalır :

"albinolarda dişinin ceresi beyaz olur" tezi bence doğru değil, beyaz olabilir ancak hepsi beyaz değildir, örnek benim albinomun ceresi turuncuydu, şimdi kızışınca kahverengiye döndü, bilginize...

ben albinoların cinsiyetini söyledim ama bu arada her kus aynı değildir

ben albinoların cinsiyetini söyledim ama bu arada her kus aynı değildir

Ben de albinolardan bahsediyorum, her dişi albinonun ceresi beyaz değildir, sitede ceresi beyaz olmayan birçok dişi albino görebilirsiniz...

olabilir ??

alipasaoğluna katılıyorum ben şahsen gözümle gördüm.

Çok teşekkür ederim yorumlarınız ve ilginiz için bir tane dişi aldım yanına :) Eş tutcaklar diye umuyorum. İnşallah tutarlar :)

Kuşunuzun erkek olduğunu düşünüyorum maşaallah

Geri