Karadeniz Pet

Albino kuşumun yaşı hakkında yorum yapabilirmisiniz

bymuhabbet

Yeni Üye
Albino kuşumun yaşı hakkında yorum yapabilirmisiniz.Yeni aldım.Bana eşe attığımız 1 yaşını geçmemiş damızlık kuşlardan dediler.Biraz şüphelendim ve sizlere sormak istedim.Şimdiden teşekkür ederim ilginiz için.

XWMdD6.jpg

b8VygV.jpg

djvXWL.jpg

59aYoq.jpg

A2D30X.jpg

0VRy4W.jpg

4 5 aylık civarı gibi duruyor

ino grubu kuşların yaşı net anlaşılmaz sizin ki yerli dişi 5-6 aylık gibi kızışmaya başlamış

Tavşan gibi gözleri var maşalllah.

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

ino grubu kuşların yaşı net anlaşılmaz sizin ki yerli dişi 5-6 aylık gibi kızışmaya başlamış

ilginiz için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:51 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

Tavşan gibi gözleri var maşalllah.

çok sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:54 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

Yerli dişi demişsiniz Albino diye aldım.Kandırdılarmı beni yoksa

Son düzenleme:
teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

ilginiz için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:51 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

çok sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:54 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

Yerli dişi demişsiniz Albino diye aldım.Kandırdılarmı beni yoksa

kuşun ırkı yerli renk olarak albino

Geri