Karadeniz Pet

Albino Türü Hakkında Bilgisi olan Yada besleyen varmı ?

• Konbuyu başlatan çiço
  • Başlangıç tarihi
Ç

çiço

Guest
Albino Türü Hakkında Bilgisi olan Yada besleyen varmı ?

dişim albino 1 yasını coktan gectı ama yavru yok bırde genel bılgı ıstıyorum neden ayrı bır ırk farkı nedır uysal degılmı ?

Bendede albino erkek var hayırdır ?
xJ9o1B.jpg

dişim albino 1 yasını coktan gectı ama yavru yok bırde genel bılgı ıstıyorum neden ayrı bır ırk farkı nedır uysal degılmı ?

Bnmde dişim aynı Sarı tüy,kırmızı göz albino tahminim 6-7 aylık,bende aynı sorunu yaşayacakmıyım acaba?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bnm ev arkadaşımda var albino sarı tüye lutino denir erkek onunkisi yanına dişi aldı yavru bekliyoruz yani çiftleşmede sıkıntı yok

Albino bi hastalıktır renksiz hastalıgı demek hiç renk olmaz yani

Albino dişi bendede var hangi erkeğin yanına koysam hemen çiftleşiyor ama yumurta yoq :(

geçenlerde üretici bir arkadaş tesptini paylaşmıştı ''albino kuşlar pek verimli olmuyor '' ben dahil çoğu kişi katılmıştı bu tespite. gene bilgi değil yanlız sadece tespit sizinkide öyle olacak diey bir durum yok yani

Bnm bildiğim albino tür tek renk tüy ve kırmızı göz;lubino ise yine tek renk tüy fakat siyah gözlü oluyor.bnmde dişim tek renk sarı tüy kırmızı göz,şimdilik çok pasif,benzer kuşu olup yumurta yada yavru alan var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

u8ytamem.jpg

Dişim bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Yukarıda lubino yazmışım lutino oLacaktı,düzeltiyorum.

Yaş? Irk? Cinsiyet?
e3udygaj.jpg
usuve4y9.jpg
te2edeze.jpg
da6ysepa.jpg
u7any9ah.jpg
.com/d//

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiftiniz çok güzel bence yavru alabilirsiniz..

Geri