Karadeniz Pet

Albino yorumlarınız.

faruk gezer

Meraklı Üye
ZWm2dk.jpg

L2md3b.jpg

Çekoslavak 45 günlük erkek diye aldım. Uzun Kanat ve kuyrukları yok anne tarafından yolunduğu söylendi. Irk ve cinsiyet doğrumu sizce

Çok tatlı bi kuş :) Irk için boydan bir fotoğraf lazım

Kuşun tüneği hakkında yorum yapma ihtiyacı hissettim. Bana kalırsa koyduğunuz tünekler kuş için uygun değil. Resimde de görüldüğü üzere kuş tüneği tam kavrayamamış. Dikdörtgenler prizması şeklinde değil de silindir şeklinde tünek kullanmanız lazım ki kuş tam olarak tüneği kavrasın. Şu anda tüneği tutuşundan pek de rahat etmediği belli oluyor.

Güzel bir kuşmuş... :)

Maşallah, gule gule besleyin.
Tunegini bence de degistirmelisin.

Tüneği çevirebilme şansınız varsa çevirin, yan çevirin dik tutun yani, öyle daha rahat eder diye düşünüyorum... :)

Son düzenleme:
silindir tünek alın lütfen eziyet çekmesinn kusunuz

Teşekkürler silindir tahta tünek var elimde bir yerde bu şekil köşeli tüneklerde daha rahat duracaklarını okumuştum. Uygun değilse değiştiririm hemen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Uzun tüyleri olmadığı için yandan çekmedim fotoğrafını

gözler fotoğraftaki gibi siyahsa kuşunuz albino değil muhtemelen çift faktör spangle dir

Cok guzel bir kus :) artik cekoslari sakallarindan taniyorum ne kadar gur hepsi :D

Samsung Galaxy S4

Geri