petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Albino

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar bir çift yerli kırık 9 aylık kuşum var çift tutmadılar ama olsun

Yarın Albino alacagım erkek 1.5 2 aylık onu tek besleyecegım kızıgınlaştıracagım albinolar hakkında bilgim yok biraz bilgi verirmisiniz gerçek albino nasil anlarız

Alacagım kuş: Kırmızı gözlü bembeyaz tüylü

2. Gökhan YILDIZ

kırmızı gözlü ve beyaz tüylü olduğu albino oluğunu gösteriri, ayrıca albinonun erkeğini bulmak çok zor ceresi mutlaka pembe olmalı beyaz ise dişidir.

3. Tunç ÇAĞATAY

Mavimsi 1.5 2 aylık oldugu için mavi ama bence dişi ilerde değişir ceresi diye dusunuyorum ama inşallah erkektir :)

4. Xirman

Xirman Guest

Çoğu Kişi Kuş 2-3 Aylık Oldugunda Cinsiyeti Tam Yerine Oturup Belli Olur Diyolar Fakat Sen Dişi Veya Erkek Alsanda Bunu Anladıktan Sonra Yanına Bir Eş Alsan Gene Karın Olur Eş Tutup Yumurtlarsa.

5. Tunç ÇAĞATAY

anlamadım ama saolun

6. slymn45

slymn45 Guest

arkadaşlar elimde satılık albino ve lutino kırmızı göz yavrular var.istiyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum.izmir de ikamet ediyorum

Sayfayı Paylaş