petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aldığım çift muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

Arkadaşlar ben geçen ay petshopun ayrı biyerde eş tutmuş çift sattığını gördüm adam bana 20 gün içinde yumurta garantisi veriyorum demişti bende sözüne inanarak aldım eve getirdim diğer çiftlerimden ayrı sessiz bi odaya koydum ne ses giriyor ne bişey sadece ışık 2 günde bir yemini suyunu verdim kafes temizliği yaptım tam 1 ay oldu ne yumurta var ne bişey hatta hiç eş tutmamış gibiler kafesin içinde öyle duruyorlar erkek kendi kendine ötüyor dişide hep tünekte duruyor hamilelik belirtisi felanda yok ve gayet sağlıklılar acaba kuşları geri vereyimmi yoksa biraz dahamı bekleyeyim ?

2. Ferhan Celik

kuşlar kızışmış mı ? hazır görünüyolar mı buna? resim eklerseniz usta arkadaşlar daha iyi yorum yapabilir diye düşünüyorum

3. Ahmet Yusuf TAŞ

evet kızışmış yani erkek tam kızışmış ama dişi hafif kahverengi ceresi üstelik 1 aydır evdeler kafesi aldığımdan beri takılı zaten çok öncedende bu çifti görmüştüm petshopta iyi anlaşıyorlar gibiydi ondan seçtim

4. Ferhan Celik

yani ben tam bu konuya hakim değilim ama besinlerini takviye edebilirsin belki daha enerjili vitaminli şekilde

5. Ahmet Yusuf TAŞ

suları vitaminli + asla açık yem almıyorum champion markalı yemler kullanıyorum

6. Ferhan Celik

güzel ama onların özel mamaları felan oluyor evde hazırlanan. forumda da konularda vardı.

Sayfayı Paylaş