Karadeniz Pet

Aldığım çift muhabbet kuşu

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Arkadaşlar ben geçen ay petshopun ayrı biyerde eş tutmuş çift sattığını gördüm adam bana 20 gün içinde yumurta garantisi veriyorum demişti bende sözüne inanarak aldım eve getirdim diğer çiftlerimden ayrı sessiz bi odaya koydum ne ses giriyor ne bişey sadece ışık 2 günde bir yemini suyunu verdim kafes temizliği yaptım tam 1 ay oldu ne yumurta var ne bişey hatta hiç eş tutmamış gibiler kafesin içinde öyle duruyorlar erkek kendi kendine ötüyor dişide hep tünekte duruyor hamilelik belirtisi felanda yok ve gayet sağlıklılar acaba kuşları geri vereyimmi yoksa biraz dahamı bekleyeyim ?

kuşlar kızışmış mı ? hazır görünüyolar mı buna? resim eklerseniz usta arkadaşlar daha iyi yorum yapabilir diye düşünüyorum

evet kızışmış yani erkek tam kızışmış ama dişi hafif kahverengi ceresi üstelik 1 aydır evdeler kafesi aldığımdan beri takılı zaten çok öncedende bu çifti görmüştüm petshopta iyi anlaşıyorlar gibiydi ondan seçtim

yani ben tam bu konuya hakim değilim ama besinlerini takviye edebilirsin belki daha enerjili vitaminli şekilde

suları vitaminli + asla açık yem almıyorum champion markalı yemler kullanıyorum

güzel ama onların özel mamaları felan oluyor evde hazırlanan. forumda da konularda vardı.

Geri