Karadeniz Pet

Aldım

• Konbuyu başlatan Lady Gaga
  • Başlangıç tarihi
L

Lady Gaga

Guest
Evet arkadaşlar kuşumu aldım akşama doğru resimlerini atarım muhtemelen kafese koydum durdu hala duruy oelimi uzatınca hiç bişey yapmıyor seve biliyorum ama salmak için çok erken ve kuş 1 aylık falan çok tatlı resımlerı atmaya çalısıyorum

parmağıma çıkıyo sorun yok ve hafiften titriyo ve ağızını açıp kapatıyo biseymi olmus ?

Hayırlı olsun, ağzını açıp kapatma ile ilgili sorunu akşam fotoğraflarınızı attığınızda bakalım?

:) benim kuşum da 2 haftadır ağzını açıp kapatıyor o da yeni..sadece heyecanlı ve tedirgin olduğu için kalbi küt küt atıyo ..heyecanını anlayabiliyorum ama bir hafta kadar elini sokma korkusundan tepki veremiyor olabilir..

:) benim kuşum da 2 haftadır ağzını açıp kapatıyor o da yeni..sadece heyecanlı ve tedirgin olduğu için kalbi küt küt atıyo ..heyecanını anlayabiliyorum ama bir hafta kadar elini sokma korkusundan tepki veremiyor olabilir..

Ama duramamki elimi sokmadan :)

Alırken hiç bişeyi yoktu ama şu an poposunda biraz pislik var ?

Arkadaşlar üztündeki ney kan lekesi gibi duruyor :S Asla ama asla ısırmadı bi kaç kere isirir gibi yaptı ama isirmadi isimi daha yok isim önere bilirsiniz erkek yabancı :)
snds1.jpg

sndt5.jpg

sndu0.jpg

sndup.jpg

sndv7.jpg

sndvp.jpg

sndw2.jpg

Maşallah çok güzel bir erkek Benim isim önerim odin olur anlamı ise mitelojide tanrıların babası olarak bilinir kafasının üstünde birtane kuş sağ ve sol omuzunda birer karga vardır umarım beğenirsiniz :)

Güzelmiş asında ama biraz garip geldi :) şey bi sorunu yok dime aşkımın :D

Geri