petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alışma..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Denizci

Denizci Guest

iyi geceler arkadaşlar. bende yaklaşık iki aylık erkek bir muhabbet kuşu var. sanırsam iki hafta kadar önce almıştım. geldiğinden beri kutusundan kafesine koymam hariç hiç elime almadım. her gün konuştum elimi kafese soktum bekledim. sonra saldım dışarıda hiç kovalamadım elimden yem yedirdim, sürekli kısık sesle konuştum. benden başka kimse ilgilenmedi. bayağı kuvvetli ve iyi ötüyor. kendi kendine vıcır vıcır konuşmaya da başladı. kafesinde herşeyi var kalamar kemiği, vitaminli suyu her gün değişiyor, yavru yemi , kuş kumu, banyoluk vesaire.. bu gece gene dışarda yem yediriyordum bir tabaktan. laptopta filme dalmıştım önce geldi kafama kondu sonra bacağıma kondu kaçtı. hep yapar. sonra ilk defa parmağımı uzatınca atladı. normalde hep yan yan kaçardı elimden. aldım elime öptüm falan biraz sessizce konuştum. sonra birden uçtu kaçtı elimden kafese girdi. şimdi gene eskisi gibi kaçıyor elimden. yahu anlamadım valla ne ani hareket yaptım ne bişey. neden bu kadar güvensiz ve korkak olmak zorundalar yahu.. böyle olunca benim de moralim bozuluyor..

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Sonuçta o küçücük bir kuş. Zamanla güveni arttıkça kovsan gitmez benim erkek kuş ağzımın içine girmeye çalışıyor. Siz bu şekilde ilgilenmeye devam edin.

Sayfayı Paylaş