Karadeniz Pet

alışmıyor

onurjoker

Yeni Üye
arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba kuşu alalı 1,5 ay oldu elimde yeşilik veya telefon olmadığı sürece gelmiyor parmağımı uzatığımda 1 gün geliyor 1 gün gelmiyor alalı 1,5 ay oldu ama sadece çok nadir elime geliyor interneten baktım 1 ayda alışır diyor her türlü yöntemi denedim avuçlamak hariç tabi konuştum sabırla ama anca kafası eserse geliyor beyefendi lütfen önerdiğiniz şeyler dışında kuşunuz ne kadar zamanda alıştı yazarmısınız

Yavru kuş aldıysan ve gerekli ilgiyi gösterdiysen alışmaması için bir neden yok. Belki yaşı büyük bir kuş almışsındır yanlışlıkla, geldiği yerde iyi davranmadılarsa kuşa sana alışması da biraz zor olabilir. Fotoğrafını ekle istersen bir bakalım. ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

Bu arada aynı konuyu tekrar tekrar açmana gerek yok.

yavru ve akıllı bir kuşsa 3 4 günde alışır. benimki bende olalı 6 gün oldu. konuşma eğitimine geçtim. bu durumda kuşun ve senin diyaloğunun çok olması lazım güne kaç saat berabersiniz ? unutmayın geçen her saat bizim aleyhimize :)

ben her sabah 1 saat uğraşıyorum gün içindede 2 saat aralıklarla uğraşıyorum gece yatmadan bir saat uğraşıyorum resim atarsan yavrumu ytişinmi diye anlarız

Geri