petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alışmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve onurjoker tarafından 6 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. onurjoker

onurjoker New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba kuşu alalı 1,5 ay oldu elimde yeşilik veya telefon olmadığı sürece gelmiyor parmağımı uzatığımda 1 gün geliyor 1 gün gelmiyor alalı 1,5 ay oldu ama sadece çok nadir elime geliyor interneten baktım 1 ayda alışır diyor her türlü yöntemi denedim avuçlamak hariç tabi konuştum sabırla ama anca kafası eserse geliyor beyefendi lütfen önerdiğiniz şeyler dışında kuşunuz ne kadar zamanda alıştı yazarmısınız

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Yavru kuş aldıysan ve gerekli ilgiyi gösterdiysen alışmaması için bir neden yok. Belki yaşı büyük bir kuş almışsındır yanlışlıkla, geldiği yerde iyi davranmadılarsa kuşa sana alışması da biraz zor olabilir. Fotoğrafını ekle istersen bir bakalım. ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

Bu arada aynı konuyu tekrar tekrar açmana gerek yok.

3. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    yavru ve akıllı bir kuşsa 3 4 günde alışır. benimki bende olalı 6 gün oldu. konuşma eğitimine geçtim. bu durumda kuşun ve senin diyaloğunun çok olması lazım güne kaç saat berabersiniz ? unutmayın geçen her saat bizim aleyhimize :)

4. onurjoker

onurjoker New Member

Beğenileri:
    0
    Ne cabuk alismis

5. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    ben her sabah 1 saat uğraşıyorum gün içindede 2 saat aralıklarla uğraşıyorum gece yatmadan bir saat uğraşıyorum resim atarsan yavrumu ytişinmi diye anlarız

Sayfayı Paylaş