petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alt cene kırıldı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ilteris tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ilteris

ilteris Guest

arkadaşar yavru kuşum annesi tarafından ciddi şekilde saldırıya uğramış kafası ağır yara almış alt çenenin bir kısmı kırılmış böyle manzarayla karşılaşmaktan bıktım devamlı gözleri kapalı tünekte duruyor ne yapmam lazım ....

2. BARAN

BARAN Guest

Dostum o kuşu çıkar bir an önce anlaşılan annesi sevmemiş kafesleri ayır kendin bak zaten gerekli ilgi ve alakayı gösterirsen kuş her türlü toparlar kafesleri ayır .... Resim olsaydı?

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    ne söylenebiliri üzlmekten başka :(

4. bace

bace Guest

Geçmiş olsun

5. Gökhan KARAALİ

Cok kotu bi durum. Senin annelik yapman gerekecek sanirim.

6. ilteris

ilteris Guest

nezamana kadar düzelir cenesi elimle kursağına serum atıp öyle besliyorum suan devam edeyimmi bu şekilde

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çok geçmiş olsun kötü bir durum dikkatli olun :(

8. BARAN

BARAN Guest

Aynen o şekil besleyin küçük olup yem kıramadıkları için özel yemler üretilmişti onlardanda kullana bilirsiniz çok geçmiş olsun işte bu olay sizin ne kadar hayvan sever biri oldugunuzu gösterecektir çok çok geçmiş olsun ezelden beri dişi kuşları sevmiyorum :mad:

9. ilteris

ilteris Guest

çok sağolun valla bu kaçıncı oldu ne kadar acımasız bu anneler anneyi ayırsam baba beslermi daha 3 yavrusu var

10. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    çimlenmiş tohum ver büyüyünce

Sayfayı Paylaş