petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Amatörüm lütfen yardımcı olunuz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yunus BÜYÜKÖZ tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Yunus BÜYÜKÖZ
    Gizli

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir muhabbet kuşu yetiştiricisi olarak 2 adet kuş aldım. Petshop, biri erkek biri dişi diye verdi. Kuşlarımın ırkı, cinsiyeti ve yaş aralığı nedir? Bir de vitamin için hangi marka ilaç tavsiye edersiniz. :confused:

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    17
    neden petshop ? simdi bunlara 100 tl felan almıstır biri yerli biri pakistan kuslar

3. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    bir dişi bir erkek dişiniz ufak daha, yerli kuşlar, kafesteki ballı krakeri kaldırın, isal olmasın kuşlarınız, zararlı vermeyin

4. Yunus BÜYÜKÖZ
    Gizli

40 TL verdim ikisine kuşların. Krakeri seviyorlar. Kaldırmalı mıyım?

5. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    kaldırın, buradaki konulara bakarsanız çoğu arkadaşın kuşlarının kraker yüzünden ishal olduklarını öğrene bilirsin, onlar krakeri değil kemirmeyi seviyorlar, dal darı alın asın

6. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    yeşil olan erkek 4 aylık civarı. mavi olansa dişi 2 aylık civarı. krakeri kaldırın demelerinin sebebi kraker denilen şeyin yemle aynı olması fakat kimyasal yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılması. madem amatörsünüz ki bizde bu evreden geçtik :D bunun yerine haftada 1 kere dal darı verebilirsiniz hem daha sağlıklı hemde doğal.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sarı erkek diğeri dişi. Kuşlarınız yerliler.. Dişiniz erkeğe göre küçük ve henüz yavru çağında. İkisinin de zamanları var en az bi 4 ay kadar. Maşaallah kuşlarınıza

8. Yunus BÜYÜKÖZ
    Gizli

çok teşekkür ederim yardımlarınız için ayrıca vitamin marka önerebilir misiniz?

9. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Sera vitamin plus veya avi-vit multivitamin tercih edilebilir. ben avi-vit kullanıyorum

10. Yunus BÜYÜKÖZ
    Gizli

çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş