petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara İçi Satılık Sultan Papağanı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mcqmlode tarafından 29 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mcqmlode

mcqmlode New Member

Beğenileri:
    0
    İLETİŞİM 0537 972 84 38

Ankara İçinde Sultan Papağanı Satıyorum. Mümkünse, hatta mümkünse değil özellikle papağanı kızılayda verebileceğim birine satmayı düşünüyorum. Elden teslim ve ödeme olacak.
    Kuşu bir boşluğuma denk geldi, bakarım ederim diye aldım, bakamadım, bari kuşa yazık olmasın, bakabilecek biri alsın baksın istiyorum. Kuşun insi cinsi nedir bilmiyorum ben kuşu erkek diye aldım, daha çabuk konuşur diye, bide yavru falan dediler bana ama bilmiyorum artık elim kadar kuş nasıl yavru oluyor anlamadım, oladabilir, papağandan pek anlamıyorum dediğim gibi, pek ötmüyor, ama başka kuş sesi duyarsa ötüyor, konuşturamadım ben dediğim gibi, alışmadı bana, biraz hırçın, elinizi yaklaştırınca tıslıyor, elinize almaya çalışırsanız haliyle kafes içinde bi ordan bi oraya kaçıyor, bu arada kuş uçmayı bilmiyor, uçmayı öğretmemişler, yavruykenden kafeslenmiş sanırım, uçmayı falan da öğretmeniz lazım. tavsiyem bilen birinin alması, eğitebilecek ve kendini sevdirebilecek birinin alması.

Fiyat olarak ciddi konuşuyorum ben kuşa + yemine + suluğuna + bi tane c vitaminine + kafese + bi tane kafes etrafı tülüne 200 tl peşin verdim.

Şimdi de satarken yem hariç herşeyiyle 150'ye bırakmak istiyorum. Kafes muhabbet kafesi, aldığım yerdeki adam yaşar dedi, kuş da zaten tek başına, fazla atraksiyonlu da olmadığı için ona yetiyor, ama siz yine büyük kafes falan alırsınız sonra belki size kalmış. İlacı biraz azalmış olabilir. konuşuruz bunu verirken.

Dediğim gibi kafes,suluk,tül,c vitamini, kuş 150 tl. pazarlık yok malesef çünkü pazarlıklı fiyat bu zaten, yeminle 200 liraya aldım hepsini, 50 lira zarardayım zaten. kuşun kendisi 130 lira falandı. alacak varsa p.m teşekkür ederim. iyi forumlar.

#1 mcqmlode, 29 Nisan 2016
    Son düzenleme: 29 Nisan 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Masallah gayet saglikli gorunuyor kus. .Hayirli satislar dilerim.

4. mcqmlode

mcqmlode New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim, inşallah bir alan bulurum. Bu arada foruma çok sık bakamıyorum kusura bakmayın, alıcı falan olursa telefonu ararsa mutlu olurum buradan yazarsa göremeyebilirim.

#4 mcqmlode, 29 Nisan 2016
    Son düzenleme: 29 Nisan 2016
  5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Maşallah.Hayırlı alışverişler.

6. mcqmlode

mcqmlode New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Güncel.

7. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    Dobra bir satıcı maşşallah herşeyini açıklamış :D

8. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah ustam. Pazar ola.