Karadeniz Pet

Ankarada show başlıyor...

• Konbuyu başlatan Murat BIRCAN
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat BIRCAN

Guest
01 - ırkı: SHOW JUMBO

02 - cinsiyeti: ERKEK- DİŞİ

04 - yaşı: 1 AYLIK
05 - sağlık durumu: İYİ

06 - bilezik no: TKF

07 - fiyatı: TEK FIYATI 150 TL

08 - geçerlilik tarihi: SATILANA KADAR

09 - satılan / alınacak şehir: ANKARA
10 - gönderilebilinecek mesafe: OTOBÜS İLE HERYER

11 - irtibat telefonu: 0 553 533 63 70
12- mail adresi:Mustafamurat006@gmail.com

13 - telefonlaşılabilinecek zaman dilimi: :17:30 dan sonra
14 - açıklamalar: DOSTLAR KUSLAR SAĞLIKLI İHTİYACI OLAN VARSA KACIRMASIN.ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN....

NOt: İSTEDIGINIZ RENK VE DISI ERKEK YAVRU BULUNUR ELIMDE TUM TURKIYEYE YOLLANIR VASIFLI VE 10 NUMARA KUŞLARDIR GARANTILI.... LUTFEN 17:30 DAN SONRA ARAYINIZ YADA MSJ ATIN BEN SIZE DONERIM....

hayırlı satışlar resımde koysan daha iyi olur.

resim koysan iyiymiş ? :S

mrb

arkadaslar 100 tane kus var hangısının resmını koyuyum cıddı alıcı arkadaslar faceden ve whatsaaptan resım atabılrım saygılar daha yenı yeme dusmus yavrularımda var 0553 533 63 70

ilk olarak birer poz anne baba çkersin.birer pozda yavrular.a dan z ye çekmeyeceksin.3 5 foto yeterli olur

ticari beklenti... alıcı beğenisi önemsiz... düşünülmüyor.
150 tl hiç fena deil.... teslimatta muhabbet yerine bir adet çevirme piliç çıkarsa şaşırma
:eek:

öncelik le hayırlı satişlar ya arkadaşlar hep söylüyorum yine söylicem satiş yaparken foto koyun

Okan abiye katılıyorum anne baba nasıl yavrular genelde nasıl oluyor görmek önemli. Özellikle hiç bilmediğim birisinden kuş alıyorsam.

Resim gerek .

arkadaslar ben yukardada yazdım ben kımseyı kandırma çabasında degılım sıteden benden kus alanlar bılrı whatsapptan yada vıberınız varsa telımı eklersınız ondan sonra tavukmu tavsanmı gorurusunuz burda sızınle gerekısz muhabbetlere gırmeyecegım cıddı alıcı benı bulur ve resım ıstıyorsa resım gormek ıstıyorsa buyursun gelsın yerımde gorsun saygılar 0553 533 63 70

mustafa bey uzun lafın kısası alıcı arkadaşlar resim koymanızı istiyor bu kadar basit kimse kimseyi kandıramaz zaten bu sitede siz genede resim koymama çalışn bence

arkadaslar ben yukardada yazdım ben kımseyı kandırma çabasında degılım sıteden benden kus alanlar bılrı whatsapptan yada vıberınız varsa telımı eklersınız ondan sonra tavukmu tavsanmı gorurusunuz burda sızınle gerekısz muhabbetlere gırmeyecegım cıddı alıcı benı bulur ve resım ıstıyorsa resım gormek ıstıyorsa buyursun gelsın yerımde gorsun saygılar 0553 533 63 70

Üyelerimiz resim istemektedir. Buda onların hakkıdır, "gereksiz muhabbetlere girmeyeceğim" cümlenizden dolayı konunuzu kilitliyorum ve çöp kutusuna gönderiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...