Karadeniz Pet

ANKARA'da üretici ve hobi olarak muhabbet kuşu besleyenler kimler ?

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Ankara'da hobi olarak yada üretici olarak kimler muhabbet kuşu ile uğraşıyor . Nerede kaçar çiftle yapıyor.. Tanışalım kaynaşalım isterim.. Ben Batıkent'te oturuyorum.

Bende dikimevi..4 çiftle hobiciyim.. saygılar sevgiler..

Bende hobi olarak uğraşıyorum. Yıldızda oturuyorum. Tek kuşla başladım. Canı sıkılmasın diye eş aldım, o ölünce acıyı hafifletmek sebebiyle, ayarı kaçırdık.
Şu an 3 çift, 7 yavruyla devam ediyoruz.

Bende Batıkentte oturuyorum Şu an 8 çiftle uğraşıyorum. Dahada artacak gibi bakalım hayırlısı

ben elvankent'de oturuyorum...şimdilik 1 çift kuşum var...ilerde bu sayıyı artırmayı düşünüyorum...( tabi izin çıkarsa :) )

merhaba ben etlik esertepede evimde üretim yapıyorum 19 takım jumbo ingiliz çek yerli ve yavruları ile yola devam ediyorum

Bende Ankara/Polatlı-Konya/Çeltik'te 4 çiftle üretim yapıyorum yakında 10 çifte tamamlıyacağım.

15 takım show jumbo. 10 takım özel renklerde çek muhabbet kuşları

Ben keçiörendeyim bir tane kuşum var üretmekde istemiyoru eğitim aşamasındayım :)

Ben dikmen 'deyim. 1 çift muhabbet kuşu ve 1 çitf sultan papağanı ve onların 5 yavru sunu besliyordum.son 2 tane sultan yavrusu hariç diğerlerini satmak zorunda kaldım.üretimi büyütmekdi hedefim ama olmadı.

Son düzenleme:
merhaba bende etimesguttayım 13 çiftle hobi olarak ilgileniyorum

Ben Demetevlerdeyim. İlk yavrumu bugun aldim. 1 yil bekledim bugunu :)

Bende söğütözü mustafakemal mahallesindeyim bir çift ile başladım :)

ben karapürçekden üretim yapıyorum ilk jumbo ile basladım simdi 5 çiftim var

Dikmen'deyim. Sadece 1 tane erkek muhabbet kuşum var hobi amaçlı besliyorum. Gayet güzel şekilde eğittim ve çok iyi anlaşıyoruz. Şu an için eş almayı düşünmüyorum ama ilerde eş olma hakkını da vereceğim elbette :)

bende elvanketteyim 2 çift kuşum var yeni henüz yavru alamadım ugraşıyom :)

Yenimahalldeyim 1 çift muhabbetim var 2. çifte hazırlanıyorum. :)

Ankara -Keçiören semtindeyim 1 çift Jumbo ve İngiliz ,1 çift yerli ile şimdilik idare ediyoruz..ama konuşan erkek yerlimin yanına anlaşan bir dişi kuş bulamadım şöyle diyorum elimdeki dişiyi alıp bana şöyle güzel renklere sahip bir çek dişi olmazmı derim hep..

Merhaba Balgattayım 5 çift yerli çek karışık şuanlık hobiciyiz.