Karadeniz Pet

Ankara'daki kuş pazarı

Serhat ÇETİN

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar Ankara'daki kuş pazarı tam olarak Nerede ve yarın açılıyor mu bilgisi olan var mı

İskitler pazar yerine kuruluyor çevik kuvvetin arkasında :)pek sağlam kuş gelmiyor bilginize ama diğer yem ve malzemeler uygundur

Tamam teşekkür ederim

Ön tel satan oluyor mu ?

Kuş almayacağım malzeme almaya gideceğim

İskitler pazar yerine kuruluyor çevik kuvvetin arkasında :)pek sağlam kuş gelmiyor bilginize ama diğer yem ve malzemeler uygundur

onların pek çoğu üretici vede pek çoğu şu veya bu şekilde forumdalar...sağlam olmayan kuşuda orada satan yine bunlar,yani ıskartaları satamadıklarını orada satmaya çalışıyorlar.. :)

Hobi üreticileri nadiren gelir zaten cogu al satcı senden benden alıyorlar kendisinin gibi satıyorlar kuşların önünde yem yok tıklım tıklım doldurmuşlar daha neler neler:)

Hobi üreticileri nadiren gelir zaten cogu al satcı senden benden alıyorlar kendisinin gibi satıyorlar kuşların önünde yem yok tıklım tıklım doldurmuşlar daha neler neler:)

aynen katılıyorum normalde bir kafesde 2 kuş olur bunlarda en az 20-25 kuş düşün....

çevik kuvvetin arkasında sanayi sitesinin içinde ön tel bulunmaz orada

istanbulda yok mu böyle yerler

hocam,
iskitler kuş pazarından devam edip 2 ci sokaktan sola girersen,PTT levhasını takip et,o sokakta kuş malzemeleri satan toptancı var. her şey çok ucuz.sanırım sulugöz sokak olmalı

Bu bahsi geçen pazar bi ara kalkmıştı
devam ediyormu hala
bilen varmı
son zamanlarda giden

Bizim burdada geçen bi gideyim dedim 6 tl ye muhabbet kuşu satıyolar vicdansız herifler yuvalığım içindeki daha yeni pamuk tüyleri çıkmış kuşları getiriyolar , söyledim zaten ne kadar bu kuşlar dedim 7.5 tl dedi giderken gel 6tl vereyim dedi bende dedim lan ne vicdansızsın bu kuşları getirmişisn buraya bide pazarlık yapıyon dedim baktı kaldı,isterdim orda bişey desin .

Bizim burdada geçen bi gideyim dedim 6 tl ye muhabbet kuşu satıyolar vicdansız herifler yuvalığım içindeki daha yeni pamuk tüyleri çıkmış kuşları getiriyolar , söyledim zaten ne kadar bu kuşlar dedim 7.5 tl dedi giderken gel 6tl vereyim dedi bende dedim lan ne vicdansızsın bu kuşları getirmişisn buraya bide pazarlık yapıyon dedim baktı kaldı,isterdim orda bişey desin .

Allah bu vicdansizlari bildigi gibi yapsin acimasiz herifler resmen tüccarlik haram zikkim olsun her kuruşlari
İyi söylemişsin valla ben olsam ben de söylerdim

Geri