Karadeniz Pet

Ankara'dan selamlar, Buğra...

Duman38

Yeni Üye
Herkese iyi forumlar, Ankaradan Buğra ben, 5 aydır erkek bir muhabbet sahibiydim 2 gün önce lutino dişi aldım, eş tutturabilirsek ne mutlu bana. birazdan fotoğraflarını paylaşacağım cinsiyet ve yaş olarak düşüncelerininizi esirgemezseniz sevinirim çünkü ikisininde yaşını tam olarak bilmiyorum.

A.selam kardeşim foruma hoşgeldin Ankara'nın neresi, bende Ankara'dayım.
Hayırlı üretimler olsun. Maşallah kuşlarınıza

hoşbulduk, Etimesgut tarafındayım, fotoğrafları yeni konuya yükledim, bakıp yaş-cinsiyet ve ırkı hakkında yorum yaparsanız sevinirim... iyi forumlar...

hoşbulduk, Etimesgut tarafındayım, fotoğrafları yeni konuya yükledim, bakıp yaş-cinsiyet ve ırkı hakkında yorum yaparsanız sevinirim... iyi forumlar...

Bende Elvankentdeyim, aramız cok yakın. ne tarafındasınız etimesgutun 5 sene oturduk biz etimesgutda

devlet hastenesi tarafındayım. herkese çok teşekkürler...

anladım kardeşim yakın sayılırız

Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

teşekkürler hocam, kuşlarımın fotoğraflarını paylaştım, yaşları ve cinsiyetleri ile ilgili bilgiye ihtiyacım var, o konuyada yorum yaparsanız sevinirim...

teşekkürler hocam, kuşlarımın fotoğraflarını paylaştım, yaşları ve cinsiyetleri ile ilgili bilgiye ihtiyacım var, o konuyada yorum yaparsanız sevinirim...

Ben göremedim ama maşallah

Konunuza güncel yazın bi üst tarafa çıksın