petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anket! lütfen katılın!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

?

Muhabbet kuşunu konuşturmak için kafesinde ayna bulunmalı. Muhabbet kuşunu kendimize

Anketin kapanma tarihi 31 Temmuz 2014.
  1. onaylıyorum

11,1%
  2. onaylamıyorum

88,9%
  1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Muhabbet kuşunu konuşturmak için kafesinde ayna bulunmalı.
    Muhabbet kuşunu kendimize alıştırmak için kanat ya da vb. şeyler kopartılmalıdır.

Yazdıklarımı onaylıyor musunuz?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Ayna olup ta konuşan kuşlar gördüm.
    Genelde konuşturmak için ayna takılmıyor.

3. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Evet onaylıyorum beğenir msin

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben mavişimi ayna kullanmadan konuşturdum ve odanın için de kafese istediği gibi girip çıkıyor çağırmamla geliyor tek bana değil bütün aile üyelerinin üstüne konuyor ve kur yapıyor oynuyordu ayna saçma

5. Gizem Koca

Gizem Koca New Member

Beğenileri:
    0
    Ayna olmamasi gerektigini cok duydum hayvanin ilgisi dagiliyor diyorlar. Ben kullanmiyorum o yuzden tecrube etmedim bilemeyecegim. Tuylerini yolmaya gelince, asla. Bu arada yorumlari begenince bir sey mi oluyor? Son zamanlarda yorumumu begenir misin furyasi cikti da merak ettim:)

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Benim bildiğim bir şey olmuyor. Ben öyle yazanlara beğeneceğim varsa da beğenmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

@guner aradığın cevabı anket sonuçlarında bulabilirsin.

7. halil dogan

Hayir pek fazla onaylamiyorum ayna koyunca genelde onu konusturman daha zor oluyo ilgisi o ayna da oluyo ve sana zor alisir diyeri ile ilgili hic bikrim yok

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bizim cicinin aynası olmadan eğitimini verdim susmuyor konusma bence biraz kuslada alakalı

9. abdullah0732

abdullah0732 New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen hiç susmuyor. Ama benim tek sorunum kafese zor koyuyorum oyuncak falan var hatta seviyor ama kefese girmeye çalışınca girmiyor. Elime konuyor kafese götürüyorum sonra kaçıyor. Kendisine kalsa her zaman dışarıda duracak onun bir çözümü varmı kuş 7-8 aylık

10. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Benimkisi de aynen sizin gibiydi. 2 gün tatile gittik. Kafeste kalmaya alıştı. Kafesten çıkmak istemiyor şimdi.

11. halil dogan

Hayir yok sakinina kacir ma birdaha gelmez o kusun disari oycaklarin daha cok seviyo kusun cok kesf etmek istiyor

#11 halil dogan, 31 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Temmuz 2014
  12. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    girer ben kolumda kendiminkini istedigim zaman koyabiliyorum kusunuz küsmüstür size trip atıyordur kapıyı acık bırakın uzun süre ismiyle seslenip konustugu kelimeleri tekrarlayın inadını kırıp çıkar benim kusumda bazen küsüyor 2 gün cıkarmasam nazıyla ugrasıyorum sonra

13. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    İki tane anket sorusu sormuşsun ve tek cevap istemişsin. ikinci soruyu görünce birinciyi de katıp şiddetle reddetmek geldi içimden. Onaylamıyorum ve şiddetle reddediyorum.

14. abdullah0732

abdullah0732 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuş dövsem küsmez o derece yüzsüz :D Ailede ki herkese gidiyor heryere bizimle geliyor. omzumdan aşşağı inmiyor.

15. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bayramda ilk 2 gün kapalı kaldı inan bugun aksam yeni barıstık çok inatçı benimki :D

16. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çözüm o ki. Ayna koyma önce ilgisi kaçar senden. Ancak konuşmayı öğrenmeye başlayınca ayna koy çünki hiç susmuyor aynaya konuşuyor yani pratik yapıyor.
    Kanat kesme asla. Vebali var.

Sayfayı Paylaş