Karadeniz Pet

Anket! lütfen katılın!

Muhabbet kuşunu konuşturmak için kafesinde ayna bulunmalı. Muhabbet kuşunu kendimize

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

KORDON

Onursal Üye
Muhabbet kuşunu konuşturmak için kafesinde ayna bulunmalı.
Muhabbet kuşunu kendimize alıştırmak için kanat ya da vb. şeyler kopartılmalıdır.

Yazdıklarımı onaylıyor musunuz?

Evet onaylıyorum beğenir msin

ben mavişimi ayna kullanmadan konuşturdum ve odanın için de kafese istediği gibi girip çıkıyor çağırmamla geliyor tek bana değil bütün aile üyelerinin üstüne konuyor ve kur yapıyor oynuyordu ayna saçma

Ayna olmamasi gerektigini cok duydum hayvanin ilgisi dagiliyor diyorlar. Ben kullanmiyorum o yuzden tecrube etmedim bilemeyecegim. Tuylerini yolmaya gelince, asla. Bu arada yorumlari begenince bir sey mi oluyor? Son zamanlarda yorumumu begenir misin furyasi cikti da merak ettim:)

Ayna olmamasi gerektigini cok duydum hayvanin ilgisi dagiliyor diyorlar. Ben kullanmiyorum o yuzden tecrube etmedim bilemeyecegim. Tuylerini yolmaya gelince, asla. Bu arada yorumlari begenince bir sey mi oluyor? Son zamanlarda yorumumu begenir misin furyasi cikti da merak ettim:)

Benim bildiğim bir şey olmuyor. Ben öyle yazanlara beğeneceğim varsa da beğenmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

@guner aradığın cevabı anket sonuçlarında bulabilirsin.

Hayir pek fazla onaylamiyorum ayna koyunca genelde onu konusturman daha zor oluyo ilgisi o ayna da oluyo ve sana zor alisir diyeri ile ilgili hic bikrim yok

bizim cicinin aynası olmadan eğitimini verdim susmuyor konusma bence biraz kuslada alakalı

bizim cicinin aynası olmadan eğitimini verdim susmuyor konusma bence biraz kuslada alakalı

Aynen hiç susmuyor. Ama benim tek sorunum kafese zor koyuyorum oyuncak falan var hatta seviyor ama kefese girmeye çalışınca girmiyor. Elime konuyor kafese götürüyorum sonra kaçıyor. Kendisine kalsa her zaman dışarıda duracak onun bir çözümü varmı kuş 7-8 aylık

Aynen hiç susmuyor. Ama benim tek sorunum kafese zor koyuyorum oyuncak falan var hatta seviyor ama kefese girmeye çalışınca girmiyor. Elime konuyor kafese götürüyorum sonra kaçıyor. Kendisine kalsa her zaman dışarıda duracak onun bir çözümü varmı kuş 7-8 aylık

Benimkisi de aynen sizin gibiydi. 2 gün tatile gittik. Kafeste kalmaya alıştı. Kafesten çıkmak istemiyor şimdi.

Hayir yok sakinina kacir ma birdaha gelmez o kusun disari oycaklarin daha cok seviyo kusun cok kesf etmek istiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
girer ben kolumda kendiminkini istedigim zaman koyabiliyorum kusunuz küsmüstür size trip atıyordur kapıyı acık bırakın uzun süre ismiyle seslenip konustugu kelimeleri tekrarlayın inadını kırıp çıkar benim kusumda bazen küsüyor 2 gün cıkarmasam nazıyla ugrasıyorum sonra

İki tane anket sorusu sormuşsun ve tek cevap istemişsin. ikinci soruyu görünce birinciyi de katıp şiddetle reddetmek geldi içimden. Onaylamıyorum ve şiddetle reddediyorum.

Benim kuş dövsem küsmez o derece yüzsüz :D Ailede ki herkese gidiyor heryere bizimle geliyor. omzumdan aşşağı inmiyor.

Muhabbet kuşunu konuşturmak için kafesinde ayna bulunmalı.
Muhabbet kuşunu kendimize alıştırmak için kanat ya da vb. şeyler kopartılmalıdır.

Yazdıklarımı onaylıyor musunuz?

Çözüm o ki. Ayna koyma önce ilgisi kaçar senden. Ancak konuşmayı öğrenmeye başlayınca ayna koy çünki hiç susmuyor aynaya konuşuyor yani pratik yapıyor.
Kanat kesme asla. Vebali var.

Geri