petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anlam veremediğim bi sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet Tek tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    gece 4 civarı ayağa kaldıran dişi muhabbet kuşum anlamsız ötüşler kanarlarını açıp kafeste kendini ordan oraya vurmalar dışarıda aynı şeyleri tekrarlamalar allahtan uçamıyoda bi yerlere çarpmadı sürekli bunu yaptı çıkartıp biraz sevdim duruldu tekrar aynı şeyler bende çıkardım beraber bu saatte kadar oturdum anlamadığım şey kafasını anlamsızca titretmei sağa sola döndürme titreme normalde kendini sevdirmezken sevdirme neyse bunları atlattık şuan iyi raslantı olarak laptopumun fanında çıkan sıcak havanın ona iyi geldigini fark ettim ve kendiside fanının yanına yatarak dinlendi ama bunun nedeni ne olduğunu ögrenmek istedim tekrarlanmasını istemiyorum

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bişeyden korkmuştur gece.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Kafesin içini iyice araştırsaydınız böcek, karınca vb. bir şey ısırmış olabilir. Muhakkak bir şeyden korkmuştur.

5. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    aklıma gelmedi o an allahtan tekrar etmedi.yanlız kaldığı için korkuyodur dedim gittim yeni eş aldım onda şuan keyfi yerinde

Sayfayı Paylaş