Karadeniz Pet

Anne kuş yavruların tüylerini yolmus kökleri kanamis

Şırıngayı kullanamıyorsanız petshop veya üreticiye götürün o beslesin hem siz de öğrenmiş olursunuz.
Yakında sadece petshop var da yavruları nasıl götürecem hocam yuvayla mı direk

bulunduğunuz bölge sıcaksa götürün derim direk yuvalıklı kafesle ek olarak erkek kuşu da bırakın derim ortam değişikliğinden strese girer. Ek olarak kaşığı pense ile büküp Yedirmeyi deneyin.

bulunduğunuz bölge sıcaksa götürün derim direk yuvalıklı kafesle ek olarak erkek kuşu da bırakın derim ortam değişikliğinden strese girer. Ek olarak kaşığı pense ile büküp Yedirmeyi deneyin.
Hocam kaşığı nasıl eyicem tam anlayamadım görsel atabilir misiniz ??

Anneyi tekrar koydum kafese şuan ses soluk yok bakalım

Hocam keşke böyle yese benimkiler zor bela biraz yiyolar kafalarıni sabitliyorum yinede sağa sola dönüyorlar artık son çare aparatla direk kursaga basmayı deniycem başka yol kalmadı, anneyi koydum yine yoldu hemen aldım baba zaten beslemiyor..😔

Hocam keşke böyle yese benimkiler zor bela biraz yiyolar kafalarıni sabitliyorum yinede sağa sola dönüyorlar artık son çare aparatla direk kursaga basmayı deniycem başka yol kalmadı, anneyi koydum yine yoldu hemen aldım baba zaten beslemiyor..😔

Hocam o sıkıntılı biraz aman nefes borusuna kaçmasın Allah korusun şırınganın ucunu gagasına tutturun bence kursağa kadar sokmak sakıncalı olabilir

Son durum nedir

En büyük yavrumuz 27 günlük şuan ☺️ @Soran Kişi
IMG-20210819-WA0014.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20210819-WA0016.jpg
    IMG-20210819-WA0016.jpg
    180.3 KB · Görüntüleme: 11
Yok hocam, bugün ilk defa yuvanin kapısından bakmaya başladı ama atlamadi daha😂

Ayy bu yavruşları görünce çabucak anneanne olmak istiyoruum çok çok maşallah hepsine 😍😍 anneyle araları yok heralde hala, babaya helal olsun güzel baktı yolma sürecinden sonra :)

Çok teşekkür ederim 😊 anneyi ayrı oda da sokuyorum bir daha hiç koymadım yanlarına. Yavrular yuvadan çıkmaya başlayınca koysam mı diye düşünüyorum ama bilemedim

Bence artık anneyle kafes dışında buluşsunlar, zaten büyüdüler maşallah kendi başlarının çarelerine bakarlar yavaş yavaş