Karadeniz Pet

Anormal uyuma yardım

okan67

Meraklı Üye
arkadaşlar daha önce bu konuyu acmıstım kusum hastaydı http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-kusum-2-gundur-hic-birsey-yemiyor-33394.html

şimdi kuşum isali gecti gibi bişey ama kusum bu safer daha önce görmedigim sekilde uyuyor boynunu bukerek uyuyor acaba bı anormallık varmı yoksa arada böle uyurlarmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:05 -->-> Daha önceki mesaj 09:32 --

kimse yokmu arkadaslar

sanırım herkes ilk defa görüyor, bu yüzden yorum gelmemiş... ben şahsen ilk defa görüyorum... bence bir veterinere götür derim...

acaba halsızlıkten kafasınımı tasıyamıyor

hastalıktan dolayı kafasını büküyor olabilir biraz ciddi galiba durum çünkü kuşlar ya kafasını sırtına sokarak uyur ya da tek ayağını kaldırarak başka türlü uyumzalar diye biliyorum bence de bir veterine re gösterin

hastalıktan dolayı kafasını büküyor olabilir biraz ciddi galiba durum çünkü kuşlar ya kafasını sırtına sokarak uyur ya da tek ayağını kaldırarak başka türlü uyumzalar diye biliyorum bence de bir veterine re gösterin

veterinere 2 gün önce geitrmistim isali icin ilac verdi isali gecti gibi bişey şimdide böle duruyor yemıyor ıcmıyor

Halsizlikten hastalıktan dolayı. Tavuklar da böyle olur kafasını tutamaz.

Siz bir daha götürün veterinere yazık kuşa. Allah şifa versin

Var mı başka bilgisi olan arkadaslar

Siz bence de bu kuşu daha önce gittiğiniz veterinere vakit kaybetmeden götürün,ishal durumunu toparlamış ama şu an ki durum anormal,çok geçmiş olsun.inş toparlar kuşunuz

Veterinere gittim halsızlıktendır ılaclara devam dedi yapacak bısey yok dedi bekleyecez görecez dıyor

Geri