Karadeniz Pet

antalya da kafes satan var mı?

Halit Ç.

Meraklı Üye
herkese merhaba,
muhabbet kuşumun kafesini değiştirmeye karar verdim. 1 adet erkek çekoslovak kuşum var kafes ölçüleri kaça kaç olmalı? ben biraz geniş olması taraftarıyım şimdiki kafesinde kuyruğu hep kafesin dışında :D
Antalya da kafes satan biri varsa az kullanılmış kafes alabilirim. İnternetten alım için önerebileceğiniz kafeslerden alabilirim. Fiyatlar internette biraz daha ucuz petshoplara göre ama kargo girince işin içine bir farkı kalmıyor gibi hemen hemen aynı fiyata geliyor.

Antalya dan kafesini satmak isteyen birileri varsa irtibata geçebiliriz.
kafes boyutları hakkında önerilerinizi bekliyorum.

İyi forumlar...

40x40x40 üretim kafesleri en ideali bence ama; bu ölçülerde ikinci el satan var mı bilmiyorum.

Yemci hüseyin var dokuma da ondan rahatlıkla alabilirsiniz istediğiniz ürünü. Kuşçular pasajı ve dışardaki petshoplar gibi değildir. Her türlü yardımcı olur herkese.

Dokuma da nerde tam olarak gidip bakıyım

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Güncel

Yemci hüseyin nerede tam olarak ya?bende antalyadayımda bi uğrarım olmazsa.banada plastik yuvalık veya folluk lazım.ahşap yuvalık var ama duydum ki bit ve parazit çekiomuş tahta.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

????

Dokuma da nerde tam olarak gidip bakıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Güncel

Yemci hüseyin nerede tam olarak ya?bende antalyadayımda bi uğrarım olmazsa.banada plastik yuvalık veya folluk lazım.ahşap yuvalık var ama duydum ki bit ve parazit çekiomuş tahta.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

????

Dokuma da cumartesi pazarının yaklaşık 50 metre aşağısında. Yani cumartesi pazarıyla akp il binasının arasında.

Sadece kafes mi satıyor mehmet bey?yoksa diğer malzemelerde mevcut mu?

Sadece Antalya değil kargolarım diyen biri olursa başka şehirlerden de alabilirim.
özellikle hagen vision S01 almak istiyorum satmak isteyen olursa.

Geri