Karadeniz Pet

Ardarda üçüncü kuşum da hasta

@Hayvansever03 kuşa bakın heo böle dışarda içerde tele tutunuo çıkmak için
fc77e2b90b261e839a8f35e7f1fc5661.jpg

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Kuşunuz baya hasta gözüküyor.Bence direk bi veterinere gidin.Burda vakit kaybetmeden.Ayrıcaerik ve patates bir arada vermeniz garip olmuş.Erik ishal yapar zaten.Ki kuşunuz da ishal dışında farklı bir hastalık var gibi

Siz de hemen gelişmeleri yazın bize. Elma sirkesini mesajımı okur okumaz ağzına damlatım. Elma sirkesi yoksa limon da damlatabilirsiniz. Sizin bu kuşlarınıza neden böyle şeyler oluyor?

Veterinere götürdüm ishal dedi kötü değil dedi biteral alabilirsin ama almasan da iyileşebilir dedi tüylerini de yolmuş dedi

Kuyruğu düşük gibi geldi bana. Yanlış görmediysem dışkısında da kırmızılık var. Tek dışkıyla ne kadar anlam ifade eder bilmiyorum tabi. Kahve kızılımsıysa dışkısı sürekli Koksidiyoz olabilir. 3 kuşta da benzer şeyler varsa bulaşıcı zaten. İç dış parazitler sebep oluyor ona da. Kanat ve kuyruk tüylerinde dökülmeler oluyor. Çok bildiğimden değil yanlış yönlendirmek istemem. Veteriner ishal demiş ama ben bu zamana kadar dört dörtlük veterinere denk gelmedim kuş konusunda kusura bakmasınlar koca Ankara'yı gezdim yok yani. Burada konuda uzman olmus arkadaşlar var emin olun. Selçuk Bey de yardımcı olacaktır zaten. İhmal etmeyin bence. İnşallah iyileşir çok geçmiş olsun.

@MeHeDe
Kuyruğu düşük gibi geldi bana. Yanlış görmediysem dışkısında da kırmızılık var. Tek dışkıyla ne kadar anlam ifade eder bilmiyorum tabi. Kahve kızılımsıysa dışkısı sürekli Koksidiyoz olabilir. 3 kuşta da benzer şeyler varsa bulaşıcı zaten. İç dış parazitler sebep oluyor ona da. Kanat ve kuyruk tüylerinde dökülmeler oluyor. Çok bildiğimden değil yanlış yönlendirmek istemem. Veteriner ishal demiş ama ben bu zamana kadar dört dörtlük veterinere denk gelmedim kuş konusunda kusura bakmasınlar koca Ankara'yı gezdim yok yani. Burada konuda uzman olmus arkadaşlar var emin olun. Selçuk Bey de yardımcı olacaktır zaten. İhmal etmeyin bence. İnşallah iyileşir çok geçmiş olsun.
uyuklamasından korkuyorum ben hep uykuda bazen coşuyor kafeste

Koyu dışkıyı biraz araştırdım vitaformu önermişler. İnternetten bu ilaçla ilgili konulara bir bakın.

ve dökülme değilmiş veteriner yolma dedi

Şunu merak ettim. Diğer iki kuşun bu kafeste miydi? Eşyaları da bunlar mıydı?

Cevaplar evetse yarın kafes ve içindeki malzemeleri sıfırdan alın.

Cocsidioza da endike olan genel bir antibiyotik alın. Sabah akşam ağzına bir damla damlatın. Üzülerek söylüyorum ama Kuşun yarına çıkacağından emin değilim. 3 saatte bir bir damla sirke damlatın.

Yok o geldiğinden beri dışarıda öle kafeste öle değil

Diğer kuşları bu görmedi bile

Geri