Karadeniz Pet

arkadaşlaar sevincimi sizle paylaşmak istiyorummm!! :D

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar yeni çiftimin dişisi sonunda gözleye gözleye yuvaya girmeyi başardı 4 5 gündür gözlüyordu erkekle ikisi en sonunda yuvaya girdi şuan yuvanın ağzında erkek yem kusuyor ona cidden çok mutlu oldum yuvaya hiçbişi koymamıştım sadece tahta folluk var yuvarlak olanlardan talaş falan yok talaş koyayım mı ??

Bence koy talaş yada kuş kumu hadi hayırlısı darısı bizim kuşların başına :)

Insallah yavrularin fotograflarini da paylasman dilegi ile, mutlulugun daim olsun.

kafesten murekkep baligi kemigini ve mineral blogu da eksik etme.

Benim disiler yumurtlamadan once bayagi kemik ve mineral blogu kemirdi, yumurtlama icin gerekli kalsyum ve mineralleri aliyorlar. Ayrica disilerin yumurtlamadan once kemirme egilimler artiyor. Benim disiler tahta kafeste keskin kose birakmadi mesela :)

Erkek; ciftlesmeye hazir oldugunu gostermek icin;kafasini emme basma tulumba gibi asagi yukari sallar, ve gagasi ile tunege birkac kez tiklatir.Erkek genelde hazirdir da, onemli olan disinin de hazir olmasi tabii.

Hemen avuc ıcı kadar talas koyun. Gecelerı yuvalıkta uyumaya baslayınca yumurta yakın gıbı bır sey.

Hemen avuc ıcı kadar talas koyun. Gecelerı yuvalıkta uyumaya baslayınca yumurta yakın gıbı bır sey.

hocam yok daha çiftleşme olmadı daha ilk kez girdi yuvalığı geldiğinden beri :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

Benim disiler yumurtlamadan once bayagi kemik ve mineral blogu kemirdi, yumurtlama icin gerekli kalsyum ve mineralleri aliyorlar. Ayrica disilerin yumurtlamadan once kemirme egilimler artiyor. Benim disiler tahta kafeste keskin kose birakmadi mesela :)

Erkek; ciftlesmeye hazir oldugunu gostermek icin;kafasini emme basma tulumba gibi asagi yukari sallar, ve gagasi ile tunege birkac kez tiklatir.Erkek genelde hazirdir da, onemli olan disinin de hazir olmasi tabii.

sağolun hocam :)

Gözünüz aydın,en kısa zamanda yumurtaları ve yavrularını da görürsünüz İnşallah.

Çok az Talas koyabilirsin maşallah

Geri