petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar bu sorunu çözene Helal olsun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve kurtcan tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    Video daki ölmek üzere olan yavrudan da anlaşılacağı gibi bir sıkıntım var.Sürekli yavrularım bu şekilde 1-2 haftalık olduktan sonra kafası yere düşüyor ve bir süreden sonrada ölüyorlar.Nedir sizce sıkıntı.Yem mi ,rahatsız etmek mi,Ele almak mı?
    Çözemiyorum bu sorunumu.

https://www.youtube.com/watch?v=GPF-AgtTdw4

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    Sorun anne babadan kayankli. Bytrill 3.5 al ve 3 ay boyunca 10 gun araliklarla kullanmaya devam et.

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

3. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    Ama problem sadece bu çiftimde değil ki .Öyle bile olsa söylediğiniz bu ilaç nedir ? ne işe yarar ?

4. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    Kardes kumesde olmasi gereken bir ilacdir. Bu hastalik olan ciftlerinde 1 litre suya 2 ml damlat, olmayan kuslarinda korumak icin haftada bir defa 1 ml olarak kullan.

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

5. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    Hastalık nedir işte bunu soruyorum. :)

6. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Gerçekten çok üzüldüm bu duruma. Benimde yavrularım 2-3 günlükken hatta o kadar olmadan ölüyorlardı. Annesi beslemiyordu benimkileri. Çiftimi değiştirdim şimdi Allah'a şükür sıkıntım yok. Senin yavrularında kursakları boş gözüküyor. Sorunu tam bilmiyorum ne yazık ki. Umarım kısa sürede çözersin.

7. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim azizim.Bakalım umarım diğer 2 yavru ölmez.

Sayfayı Paylaş