petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar çıldırtan kus

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve buraktelli tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Insana alisik 2bucuk aylik erkek ingiliz muhabbetim var 1aylikken aldim bana aliskin adi ciko yavas yavas ciko demeye basladi elede alisik ama kafesinden ciktimi kafesin arkasinda insan boyu kadar bi agac bitki bisey var dalli falan ustunde durup yapraklarini diyo dallari kemiriyo 15-20cmlik bi dali düşürdü kemire kemire arada cagirdihimda geliyor bana geldiginde de kafama geliyo elimi uzatip uygun konuma getirirsem anca elime gelir cagirildiginda bu agac seyini nasil assriz hem ishal falan olur fiye korkuyorum hemde nr biliyim cikinca gep orda gidip almam gerek alincada geri gidiyo bi yol soyleyin

Sayfayı Paylaş