Karadeniz Pet

Arkadaşlar Eş tutarlarmı ? (Resimli)

• Konbuyu başlatan maviş4407
  • Başlangıç tarihi
ikisininkide beyaz burun delikleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:06 --

Sarısının fazla beyaz deil resmen pembe oluyo

penbeyse sorun değil erkektir

Bide sarısı ne yaparsan yap ısırmaz sadece avuca aldında kıvranıyo az ısıryo beyaz hic ısırmıyo agzını tek acıyo

vzOp2v.jpg
mesela bu kuş % 1000 erkek

Benimkide onun ceresi gibi az cok az beyazlk var oda kayboluyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:14 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

Biri erkek biri kız olsnda yeterki ikisi dişi olmasn

kayıp olyorsa erkektir kuş arıyor yada aynıysa dişiye döne bi,lir

sarısı beyazını kaşıyo ama sarısda kafası eyiyo kası diyo mavisi kasımıyo arada bi kasıdı mbide 1 2 kere kstular

erkek erkeğe dişi dişiyede kur yapıyor hatta üstüne ayak atını dahi dördüm

Son düzenleme:
aga ben ikisinede dişi demiyorum eger burun deliklerinde beyazlık varsa dişidir kuşucu belkin bu yüzden dişi dedi sarıya beyaz amam kesin dişi

Beyazı ceresi mavi delik kenarlı ise beyazdır evet full mavi olursa erkekmi demektir

Moderatör tarafında düzenlendi:
evet maviyse erkek

Cekitm fotorafları

GndyY7.jpg
[/url][/IMG]

27DEkv.jpg
[/url][/IMG]

P3yOoQ.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Bu resimdekilerde sarı erkek diğeri dişi. 4 aylık

dj17p4.jpg
[/url][/IMG]

altyaki soldan 2 . gibi beyazlı varsa dişidir sarıda beyazlık açıla bilirde kapana bilirde

amam sarı erkek ola bilir beyazlık var diyorsun eger artmıyorsa erkektir

senni kuştamı diyorsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

beyaz dişiye benziyor amam krdeş

evet bem beyaz kusum mavileşme cok var beyaz taraf halka kadar kücük beyaz var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Neyse Cok saoğun BÜYÜDÜNDE BELLİ OLUR 1 Ay sonra olablr belli :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

İşnizden aldım affedin vaktiizi baya harcadm

Geri