Karadeniz Pet

Arkadaşlar Kambur gibi duruyoo

Mavi olan kusum erkek ve tam popo kısımının ustunde sislk var ne olabilir bide disi ile erkegim iyi anlasiyor ama salinca disi surekli erkegin pesimde ayagini isiriyo filan bi yardim
b4bb0a30fc44b6896243b7e966ef6c18.jpg
3870e5f6fec6ca7c4422e3541e5ab4d5.jpg
97a67c16a70556658094872cb7dbf07f.jpg

Mavi kuşun ön cepheden fotosu var mı. Erkek olduguna eminmisiniz. Dişi olsa yumurta olabilir...

Mavi dişi ise yumurta habercisi cere fotoğrafı olursa net yardımcı olabiliriz.

resmen yumurta gibi duruyor ... eğer erkekse tarihe geçebilir :p

c58a9c75c4b8a730299540be6565b684.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

Mavi kusum erkek
6c61f1387d3f4852248e22cde13a17fb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Mavi dişi ise yumurta habercisi cere fotoğrafı olursa net yardımcı olabiliriz.

Mavi kuşun ön cepheden fotosu var mı. Erkek olduguna eminmisiniz. Dişi olsa yumurta olabilir...

resmen yumurta gibi duruyor ... eğer erkekse tarihe geçebilir :p
Resmi attim yardimci olun kesin erkek

geçmiş olsun gerçekten üzücü bir durum ama bu duruma fotoğraftan bakıpda şudur demek o kadar zor ki hocam burada sanmıyorum çözüm bulunsun herhangi bir iç organ hastalığıda olabilir fiziksel bir bozulmada .. allah kolaylık versin ama veterinere gitmek en iyisi sanırım ... tekrardan geçmiş olsun

geçmiş olsun gerçekten üzücü bir durum ama bu duruma fotoğraftan bakıpda şudur demek o kadar zor ki hocam burada sanmıyorum çözüm bulunsun herhangi bir iç organ hastalığıda olabilir fiziksel bir bozulmada .. allah kolaylık versin ama veterinere gitmek en iyisi sanırım ... tekrardan geçmiş olsun

Ankara Dikmende Veteriner Yok Muhabbet Kuşundan Anlayan Veteriner Varmı

popo kısmının ustundekı sıslık beyaz bır madde gıbı duruyorsa kı bence oyledır

kusunuz yaglanmıs yanı fazla kılo almıs bol bol uçurun suluguna 2-3 damla lımon damlatın ve yem olarak sadece sarı darı verın 1 ay ıcınde eskı formuna kavusacaktır.
gecmıs olsun.

popo kısmının ustundekı sıslık beyaz bır madde gıbı duruyorsa kı bence oyledır

kusunuz yaglanmıs yanı fazla kılo almıs bol bol uçurun suluguna 2-3 damla lımon damlatın ve yem olarak sadece sarı darı verın 1 ay ıcınde eskı formuna kavusacaktır.
gecmıs olsun.
Ya valla be bi yerdeb duymustum limonu hep yapiyorum onu hayvan zaten ucamiyor ucuyor ama cok az ucuyor ucmayi seven bi kus degil zaten haftada 1 kere ucuyor

Geri