petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar kanaryamı yeni aldım video ve resim yükledim yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Kanarya' forumundadır ve galata0185 tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. galata0185

galata0185 New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] sürekli böyle duruyor ve çok tepkisiz arasıra tek ses çıkarıyor erkek olduğunu sanıyorum ve cinsini bilmiyorum.
    Ne cins ve sorunu ne olabilir yardım edebilir misiniz? 2 gündür bende ve böyle sürekli
    Yem yiyor su içiyor ama seyrek
    Galası açık duruyor genellikle
    Ve tüylerini kabartıp kafayı geriye çekiyor öylece duruyor.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Maşallah, hayırlı olsun.
    İlk fotoğrafta çok güzel çıkmış.
    Ortama alıştığında öter durur erkekse..

3. galata0185

galata0185 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim hocam.
    Sağlık sorunu olabilir mi acaba hocam ilk gün iyiydi aldım geldim akşam okula gittim geldim gece sonrasında ne ses ne hareket öylece duruyor o günden beri

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ortam değişiliğine bağlı olabilir. [MENTION=451]Murat[/MENTION] DEMİR11 anlar kanaryalardan. Baksın bir de o.
    Mozaik mi ne bu?

5. galata0185

galata0185 New Member

Beğenileri:
    0
    Bekleyelim bakalım hocam inşallah iyiye gider severek aldım bişey olsun istemiyorum

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    malta kırık bir kuş ortam değişikliğinden dolayı ara tüye girebilir hava akımı olan yerde olmasın arada yeşillik verin çok az kafesi sürekli aynı yerde bulunsun

7. galata0185

galata0185 New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam hocam dediklerinizi yaparım teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Arkadaşlar kuş öldü aldığım yere de anlattım aldığım günden beri de durumunu anlatıyordum bu gün öldü kuş aradım tekrar elemanı eve giderken kutuda üşütmüş olabilir dedi kafesten hastalık kapmış olabilir dedi kafesi sıcak su ile dezenfekte ettim öyle koydum dedim canlı hayvan sonuçta yapabileceğim bişey yok dedi yarın geleceğim yanınıza dedim konuşuruz dedim yemi kendi verdi içtiği sudan olabilir dedi damacana suyu veriyordum vitaminleri ilaçları koyarak ondan da olmaz heralde bende içiyorum aynı suyu evde bulunan diğer kuşlara da aynı sudan veriyoruz sıkıntı olmuyordu yarım gidip ne diyeyim adama ne yapmalıyım bilgi verir misiniz?

Sayfayı Paylaş