Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşum çok halsiz

CNK TC

Emektar Üye
Arkadaşlar kuşum dün ötüyordu cok canlıydı fakat geceleyin b irşey farkettim resmen hapsuruyordu kafeste. üstünü örttügüm halde fakat kuşum bugün hiç ötmüyor yem yiyor arada cok halsız yukarı cıkıyor tünekte gözünü kapayıp uyukluyor kuşuma noldu bilen var mı ilk defa böle birşeyle karşılaşıyorum

xGjXa7.jpg

Üşütmüştür sıcak yerde tutun mama verin.Kuş büyükse eş alın hayvana.

var zaaten eşi dişi var yanında onun onu cekmedim eşi kur yapıyor fakat bu cok halsiz portakal verdim şimdi bi dilim bunlara hemen portakala saldırdılar . profil resmimde görebilirsiniz eşini

Asitli yiyecekler pek önermiyorlar.İleriye dönük hastalık yapabilir.Sıcak önemli beslenmesine dikkat ederseniz iyileşir ishal var mı?

Asitli yiyecekler pek önermiyorlar.İleriye dönük hastalık yapabilir.Sıcak önemli beslenmesine dikkat ederseniz iyileşir ishal var mı?

valla sulu beyaz yeşil dışkılar var ama büyük ihtimal bunun isali diğer kuşumda hiçbirşey yok capcanlı sularında avisol vitamn var sürekli yanlz büyük ihtimal üşüttü herhalde cünkü kuş yukarıdaydı yüksekte duvarın dibinde bunu nasıl geçirebilirim gece hapşuruyordu bu ne yapsam iyi gelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

İnsan nezlesi kuşa geçer mi ? benim yegen var smügünü cekip duruyor hapsuruyor odada 2 gündür yanımda kalıyor ondan geçmiş olmasın kuşa

yemini ıstın akşam gece örtüsünü takın lütfen vitaminini eksik etmeyin

Iyileşti artık kusum :d

Geri