Karadeniz Pet

ARKADAŞLAR kuşumun cinsi ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum

Gökhan soydan

Meraklı Üye
tanıdığıma kuşu erkek diye satmışlar ve iri bir yavru demişler sizce bir cinsi varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

arkadaşlar yokmu anlayan yardımcı olabilecek biri

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanırım dişi.Orta boy bir yavru MaaşAllah

yani kuş dişimi kuşçu daha çok küçük olduğundan morluğu belli olmaz demiş erkek demiş ne zaman net anlayabiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

ona göre kuşu değiştirelim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

cerede beyazlık yok sanki siyahlık gidince mor cere cıkıcak gibi ama emin değilim

bildiğim kadarıyla burun deliklerinin etrafında beyazlık varsa dişi erkek kuşlarda tam renk oluyor. Bence kuşun dişi... Ustalar neder bilmem ama bence götür değiştir erkek istiyorsan

kuşçu ben kaç yıllık kuşçuyum bu benim işim tabiki erkek demiş heralde dişi çıkarsa değiştirir ayrıca kuşun ceresinde beyazlık yok cere biraz daha belirginleşince anlarız heralde bilmiyorum net emin olanlar varsa dişi olduğundan yazsın lütfen cerede ve gagada biraz siyahlık var cerenin üst tarafı mor gibi ama deliklerin etrafında beyazlık yok

Geri