petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ARKADAŞLAR kuşumun cinsi ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    tanıdığıma kuşu erkek diye satmışlar ve iri bir yavru demişler sizce bir cinsi varmı [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

arkadaşlar yokmu anlayan yardımcı olabilecek biri

#1 Gökhan soydan, 13 Ekim 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Ekim 2015
  2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Sanırım dişi.Orta boy bir yavru MaaşAllah

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Çeresinde hafif siyahlık varsa dişi oluyor genelde. Yerli irisi denilen kırık kuşlardan.

4. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    yani kuş dişimi kuşçu daha çok küçük olduğundan morluğu belli olmaz demiş erkek demiş ne zaman net anlayabiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

ona göre kuşu değiştirelim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

cerede beyazlık yok sanki siyahlık gidince mor cere cıkıcak gibi ama emin değilim

5. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    bildiğim kadarıyla burun deliklerinin etrafında beyazlık varsa dişi erkek kuşlarda tam renk oluyor. Bence kuşun dişi... Ustalar neder bilmem ama bence götür değiştir erkek istiyorsan

6. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    kuşçu ben kaç yıllık kuşçuyum bu benim işim tabiki erkek demiş heralde dişi çıkarsa değiştirir ayrıca kuşun ceresinde beyazlık yok cere biraz daha belirginleşince anlarız heralde bilmiyorum net emin olanlar varsa dişi olduğundan yazsın lütfen cerede ve gagada biraz siyahlık var cerenin üst tarafı mor gibi ama deliklerin etrafında beyazlık yok

Sayfayı Paylaş