petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar resim attım bakarmısınız.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakanhobici tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 3 gun once dişi kuşu aldım.
    Cift olmaması icin bir neden varmı?
    Resim ekledim.
    Ciftlesmiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Kardes ikiside yavru ne alaka ciftlesme sen kuslari sevmek içinddeğil ciftlestirmek icin mi alion

3. DKN

DKN New Member

Beğenileri:
    0
    erkek dişiyi beğenmemiş. (yakıştıramamış kendisine) fotoğraflarda açıkça belli oluyo =)

#3 DKN, 24 Mart 2015
    Son düzenleme: 24 Mart 2015
  4. gizemdm

gizemdm New Member

Beğenileri:
    0
    erkek kuşun gagası koyu mavi ve çiftleşmeye hazır olgunlukta gözüküyor fakat dişi yavru hemde hazır değil çünkü gagası kahveye yeni dönüyor 9. ayda bir yuva al ve kızıştırıcı al çiftleşirler.

5. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Sevmek icin aldim dedimki ciflessin yavrularida olsun yanlış mı düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Disi kus ayri durunca begenmemismi oluyor

Sayfayı Paylaş