petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar simdi ne yapmam gerekiyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Ali sarikaya tarafından 23 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Ali sarikaya

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bu konuda cok fazla soru soruyorum kusura bakmayin cok merak ediyorum.
    [​IMG] simdi kuslarim zamani hep yuvalikta gecirmeye basladilar icerde uyuyoLar falan erkek cikio disari bazen ardindan disi cikiyo biraz erkek cok hareketli değişik ve guzel otmeye basladi kafa salliyolar yuvaligi kemirmisler. Arkadaslar simdi ne olacak yumurta yapacaklarini nasil anlarim?

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Yuvaliga sik sik bakip rahatsiz etmeyin kendi hallerine birakin kanatlar dusunce yumurta gelicek insallah

3. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    maşallahı var kuşlarınızın yemini vitaminini eksik etmeyin sessiz sakin bir yerde dursunlar. sizinkiler bi adım daha gitmişler bizimkiler yavruluk olsa bile flört aşamasını geçemediler keyiflerini bekliyorum.

4. Ali sarikaya

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar az once hem kuar rahatlasin hemde koku olmasin dir fisfis yontemiyle banyi yaptirdim bisey olmaz demi suanda normaller

5. Ali sarikaya

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bide kafesleri kapali balkonda oturdugumuz odada balkon kapisini acinca tam karsidalar perde vvar ama rahatsiz olurlar mi acaba [​IMG]

6. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    artık yem ve su hariçinde rahatsız etmeyin kısa zamandada yavru alırsınız inşallah saygılar

7. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Sizinkiler tam kıvamında. Yakında inşallahimages (3).jpg

Sayfayı Paylaş