petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve murat2012 tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Arkadaşlar Kuşlarım 12 veya 13 gündür ciftlesti gördüm ama hala yumurta yok popo şişkinlik yok diski büyüme yok kanat düşmesi yok halada yuvada uzun süre durma yok yuvaya önünden bakıyordu kuşlar kısır mi öyle diyorlar dişi kusu ben ceresi kahverengi diye aldim fakat eski sahibi yavrulamadigi için geri verdiğini düşünmeye başladım ne yapmaliyim
    Kahramanoglu usta cevaplarmisn

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#1 murat2012, 12 Ağustos 2016
    Son düzenleme: 12 Ağustos 2016
  2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Ilk yumurtada bazi disiler bir ay yumurtlamaysbiliyormus basims gelmedi kuslari rahatsiz ediyorssniz bu sure daha da uzar hic yoklarmis gibi davran nerden aldiniz kuslari

3. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Murat kardeşim yanlış anlama ama sen muhtemelen çok sabırsızsın ve kuşları da kanımca fazlaca rahatsız ediyorsun. Nerden anladın dersen yeşil kuşların için çokca konu açtın ve devamlı aynı soruları sordun. Hatırlarsan ben de sabırsızım demiştim ama sen benden daha fazla sabırsızsın. Ben kuşları rahatsız olmayacakları çocukların onları rahatsız edemeyeceği bir yere koydum ve sabrın sonu selamet beyaz dişim dün ilk yumurtasını yaptı. Günde sadece bir kere kuşlarla ilgilendim. Bence sen de öyle yapmalısın. Bu arada dişi kuş kızışalı yani ceresi kahverengi olalı 2 ay kadar olmuştu. Kızma söylediklerime. Emin ol ben de senin o güzel iki yeşil kuştan güzel güzel yavrular almanı istiyorum ki bu kadar yazı yazdım. Son kelimeler... Rahatsız etme kuşları ve sabret...

4. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Kuslari ellemiyorum yukarda duruyorlar bana dişi kuş kısır dır diyorlar ama ben bekliyorum değiştirmek de istemiyorum ne olacağını biliyorum değiştirince değiştir diyor bazı kişiler

5. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Pet shop dan ve ayrı kafesde aldim

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    739
    ok bekle o zaman sabret değiştirme dursun 1 ay . 1 ay boyunca çiftleşme olmasına rağmen yumurta yoksa dişi kısırdır.

7. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Tamam 15 gün daha beklicem saolun

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben anlamadım hobicimiyiz yoksa bu canlıları başka mı görüyoruz bence sabretmelisin ve beklemelisin onlar işini bilir sen müdahale etme yeter ben 6 7 ay ciftlesen kuşu sabırla bekledim ve yumurta aldım

9. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    6 ve 7 aydır ciftlestiler ve 7.ayda mi yumurtladi inşallah benimkiler de olur saolun

Sayfayı Paylaş