arkadaşlar yavru kuşumun sağlığı hakkında lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Denizci
  Çevrimdışı

  Denizci Guest

  merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce yeni aldığım yavru muhabbet kuşum hakkında bir kaç soru sormuştum sağolsun burada ki arkadaşlar çok yardımcı oldular öneriler verdiler. Kuşun dışkılama problemi vardı fakat artık yok poposu tertemiz dışkısı da normal etrafı siyah ortası beyaz. yem yeyip şu içmeye başladı düzgün bir şekilde kafesin dibinden olsa da yiyor. fakat kabarıklığı hala geçmedi ve nadiren öttüğü zamanlarda da sesi inanılmaz kısık çıkıyor zor duyuluyor. şimdi de yeni bir şey çıktı parmağa geldiği zaman zor duruyor tünekte durduğunda da hep kuyruğu yere dik duruyor sanki dengesini zor sağlıyormuş gibi. parmakta da böyle kendini bırakmış bir şekilde duruyor. sebebi ne olabilir avisol vitamin takviyesi yapıyorum, kuş asla cereyanda kalmadı ve bir yere çarpmadı çünkü uçamıyor halsiz. bu arada kuşum 1,5 aylık ve erkek. eğer isterseniz resmini de yükleyebilirim.
   
 2. Volkan ÇAVUŞOĞLU
  Çevrimdışı

  Katılım:
  10 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  103
  Beğenileri:
  0
  Kardeşim benim de 50 günlük dişim var.benim kuşta yapıyor.kabartıyor tüyleri.sesi de zaten yüksek olamaz o kadar küçükken.tamamen alıştıktan sonra bunların hepsi geçer diye tahmin ediyorum :)
   
 3. Denizci
  Çevrimdışı

  Denizci Guest

  anladım teşekkürler. peki parmağıma aldığımda kolay duramamasının sebebi nedir acaba o da mı yavru olmasıyla alakalı tünekte de zor duruyor kuyruğu hep yere dik olarak duruyor. yeni aldığımda yoktu böyle bir sorunu rahat ve normal duruyordu üç gündür bizde zaten.
   
 4. Volkan ÇAVUŞOĞLU
  Çevrimdışı

  Katılım:
  10 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  103
  Beğenileri:
  0
  onu bilemicem.parmağıma gelmedi daha :(
   

Sayfayı Paylaş