petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar yeni kuş için yardım lütfen..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MelihKckylmz tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. MelihKckylmz

Arkadaslar ben bugun yenı kus alacaktım ama bi aksilik çıktı bugun gıdemedım yarın gıdecegım ne tavsiyeleriniz var kuş alırken nelere dıkkat etmelıyım ?

2. BARAN

BARAN Guest

*Yaşına
    * Hasta olup olmadıgına
    * Bakımlı olmasına

Dikkat edeceksiniz lakin petshoplarda biraz zor size cialı verirler 2 gün sonra dökülür kuşu geri götürürsünüz almaz semtinizde üretici veya kuştan anlayan bi tanıdıgınız varsa onla gidin...

3. MelihKckylmz

tamam birde şey var kafes oldgu ıcın adam kusu kutuya koycak ama üşüyüp hastalnırsa ?

4. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Bana bugün kutu ile 220 km dek otobüs ile geldi iki kus çok şükür birşey olmadi

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence bakımlı olmasına dikkat etmeyin çünkü petshoptan alıcaksınız illaki bakımsız olucak siz adam ediceksiniz ayrıca eş tutmama sorunu için kuşunuzu petshop a götürüp dişilerin arasına salın 5 dakika gözlemleyin onun yanına gelen veya kuşunuzun yanına gittiği kuşu seçin derim yoksa üzülürsünüz.

Sayfayı Paylaş