Karadeniz Pet

Asagı yukarı kuyruk sallanması

BebeQ61

Meraklı Üye
Arkadaslar merhaba muhabbet kusum 4-5 aylık tüylerinde bir sorun yok gayret parlak fakat kanadını kasıdığında ic bölgesi tüy sorunu olduğunu gördüm tüysüz alanlar vardı ne yapmam gerekiyor bu konuda birde dururken uyurken asağı yukarı kuyruk sallanıyor solunumunda bir sorun varmıdır hangi vitamin önerirsiniz ne yapmam gerek? Ve ortama mı alısamadı bilmiyorum ama benden kafesine yada kafesinden bana sorunsuz ucuyor fakat tamamen uctuğunda afallıyor gibi düzgün ucamıyor bu solunumla ilgisi olabilir mi?

Solunumla bir ilgisi olabilir, özellikle kuyruk sorunu bunu tetikliyor ben veterinere bir göstermenizi öneririm...

[MENTION=3974]Emre[/MENTION]han Dilekçi Ah emirhan ah ah :DASD:DAS:ASD

Tamam :) cektiğimde koyucam ama diğer sorunlar icin de video gerekmiyor herhalde?

kız olmanın farkı kız olunca kuşu peygamber yapıcak insanlar forumda :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Ufak atta bari civcivler yesin diyon he? :D Tamam bak bi dahaki konuna online olursam ben cevap vercem... :D

hadi bakalım forum s*pığı :Da:SDD:ASD: ahaha :D:D:D:D:D

kız olmanın farkı kız olunca kuşu peygamber yapıcak insanlar forumda :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

hadi bakalım forum s*pığı :Da:SDD:ASD: ahaha :D:D:D:D:D

Ne alaka abi tesadüf :D Konu seçmiyorum ya... :)

Geri