petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Asiri Kalamar Tuketilmesi Asiri Gaga Kemirilmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Yildirim tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar son bir haftadir ben kuslarima 2 kez kalamar kemigi aldim disi cok yiyor yuvalikda cok zaman geciriyor erkek kafa saliyor yuvadaki talaslari atiyor yani anlicaginiz ciftlesme belirtileri gosteriyor ama sorun su disi kus kafesden kacarken cam acikdi cami kapadim kuyrugu elimde Kaldi :D kuyruksuz ciftlese bilirmi disi ??

2. Serhat ÇETİN

Serhat ÇETİN New Member

Beğenileri:
    0
    Buyuk ihtimalle cikar benim yavru yuvadan atlarken kuyruk kopmustu sonradan yerine geldi

3. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Sorun olmaz benimde başıma öyle bi olay gelmişti problem olmadı :D

4. halilikocyigit

sorun olmuyor ya benimde elimde kaldı kuyruğu bir haftaya eskisinden daha gür bir şekide çıktı :D :D :D

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ciftleşir sorun olmaz

6. tttttt

tttttt Guest

Kalamar kemğini fazla yemesinin bir zararı olmaz.
    Özellikle üreme döneminde çok tüketirler,siz önlerinden eksik etmeyin yeter.Ayrıca dişi kuyruksuzda çiftleşir sıkıntı olmaz.

Sayfayı Paylaş