Karadeniz Pet

Aşırı Ötme..Yardım lütfen

• Konbuyu başlatan Alex1
  • Başlangıç tarihi
A

Alex1

Guest
2-3 Aylık kuşum 1 haftadır bizle beraber yaşamakta.Bugün çok garip bi şekilde kendini koparırcasına 1-2 dakika boyunca kafeste ordan oraya kendini çarptı ve çok çok yüksek sesle öttü bağırdı ve sonra sustuktan sonra tekrar aynı tonla başladı ve sonra sakinleştirdik bunun nedeni sizce nedir ? Bulunduğu ortam oturma odası ve tv normal ses tonunda açık öğlen ve akşam saatlerinde.Yardımlarınızı bekliyorum

Heyecanlanmis keyiflenmis olduğunu düşünüyorum maşallah kusunuza

Heyecanlanmis keyiflenmis olduğunu düşünüyorum maşallah kusunuza

teşekkür ederim..banada öyle geliyor ters birşey ruhsal hastalık gibi birşey yoktur umarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Dışardan kuş sesi duymuş olabilir.
Aklıma başka birşey gelmiyor. :)

yorum için teşekkürler..camların kalınlıgından o ihtimal cok düşük :)

Dışardan en ufak bir kuş sesi işittiklerinde hemen cevap vermeye çalışır heyecanlanırlar. Sizin kuşunuz da kalabalık bir ortamdan yalnız bir ortama geldiyse diğer kuşlar geldi sanıp heyecanlanmıştır.

Dışardan en ufak bir kuş sesi işittiklerinde hemen cevap vermeye çalışır heyecanlanırlar. Sizin kuşunuz da kalabalık bir ortamdan yalnız bir ortama geldiyse diğer kuşlar geldi sanıp heyecanlanmıştır.

aldıgım yerden 7 8 tane kuşla aynı kafeste ve baska kuş cinsleriyle aynı ortamdaydı.banada öyle geliyor heycan yaptı bizim alex

Kafesden çıkmak istemiştir.Benimkide benig ördüğü an tellere atlayıp ben nereye gitsem oraya doğru heycanlı heycanlı gidiyo. Kapıyı açtığım andada atıo kendini dışarı :) O da dışarı çıkmak istemiş olabilir.

Yaninda bi şey yediyseniz o yüzden olabilir benim kuşlar yapıyor yediğimi paylasirsam susuyorlar :)

Geri