Karadeniz Pet

Astım olan kuşum hakkında

ErdemSv

Yeni Üye
Kuşum yaklaşık 1 - 2 aydır astım veterinerlere kuşçulara götürdük çoğu astım dedi ilaçlar verildi onları kullandık kullanıyoruz. Fakat son 1 haftada birden garip bir şey oldu kuş normalde ele falan geliyor fakat fazla temas edince çekingen olup gidiyor normalde. Fakat dediğim gibi son 1 haftada bir anda kaçmayı bıraktı yorgun gibi tüyleri sürekli kabarık eskiden kuyruğuna ucundan dokununca kıyametleri koparırdı şimdi ise bir şey yapmıyor sanki çok güçten düştü ve ağzını salıncağın üstüne ve kafes tellerine dayıyor galiba ağızdan nefes alabilmek için. Ve kanatlarını aralıyor hep sizce son 1 haftada yaptıkları kötüye işaret mi? 1 hafta olayından önce en ufak harekette yorulup minik inliyordu yorulunca. Bu durumu azalttı. Önerilerinizi bekliyorum

Kuşunuzun videosunu ve temiz peçete üzerine yeni yapılmış dışkı fotosu da görebilir miyiz

Malesef kuşumu kaybettik :( yardımın için çok teşekkürler.

Çok sağol. buda telefonumdaki ölmeden önceki son fotoğrafı :(

Ekli dosyalar

• 29af41d3-d896-4c96-b127-d8c8ae613b50.jpg
    29af41d3-d896-4c96-b127-d8c8ae613b50.jpg
    138.5 KB · Görüntüleme: 18
Kıyamam ya nasılda zor nefes alıyormus 😔 kurtuldu diyelim 😢 hiçbiri birbirinin yerini tutmaz ama tekrardan bir can sahiplenebilirsiniz. 🙏🏻

Kıyamam ya nasılda zor nefes alıyormus 😔 kurtuldu diyelim 😢 hiçbiri birbirinin yerini tutmaz ama tekrardan bir can sahiplenebilirsiniz. 🙏🏻
Sonunda rahatladı. Bir daha can sahiplenmeyeceğim elimde diğer kuş kaldı ona biraz daha bakıp vereceğim dedeme her haftada kontrole gideceğim.

Geri