Karadeniz Pet

Avcılar,Küçükçekmece,Şirinevler,Bahçelievler,Bakır köy Çevresi

• Konbuyu başlatan SefaKaraa
  • Başlangıç tarihi
S

SefaKaraa

Guest
iyi akşamlar arkadaşlar. Avcılar,Küçükçekmece,Şirinevler,Bahçelievler,Bakırköy bu saydığım bölgelerde tanıdığınız bildiğiniz üretici arkadaşlar var mıdır ? petshoplarla muhattap olmaktan bıktım :)

ne lazım arkadasım yardımcıolurum yenıbosnadayım

ingiliz , ingiliz kırığı , jumbo kırığı, çek dişi arıyorum.5-6 aylık. bugün petshop a sordum dandik kuşa 70 diyo. daha aşağı olmaz diyo. çıktım. düzgün muhabbt edecek adam yok yav. bombacılar.

Benim yiğenim var sefaköyde fevzi çakmak ilköğretime yakın

şuan yurtdışı ithalatta sıkıntı olsundan petsop tan sadece Pakistan ile yerli bulursun bosuna bakma derim bide kırıklarlla ınye uğraşıyorsun be güzel kardeşim 150 ile 200 vereceğine 300 liraya forumda güzel kuşlar var jumbo al derim

1takım Jumbo kırığı var istersen, Beşiktaş'tayım

şuan yurtdışı ithalatta sıkıntı olsundan petsop tan sadece Pakistan ile yerli bulursun bosuna bakma derim bide kırıklarlla ınye uğraşıyorsun be güzel kardeşim 150 ile 200 vereceğine 300 liraya forumda güzel kuşlar var jumbo al derim
ya bende erkek var o erkeğin yanına jumbo alırsa bu sefer erkek ufak kalıcak yanında. kırık olursa en azından biraz daha boyutu ufak olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:26 --

1takım Jumbo kırığı var istersen, Beşiktaş'tayım

tek dişi yok mu ?

ben dede cek kırması erkek var malesef dişi yok yaa

Geri