petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aviastım ilaç kullanımı soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve WhayBee tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. WhayBee

WhayBee Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba herkese, Muhabbet kuşum üşütmüş halsiz falan. Dünden itibaren Aviastım koyuyorum suyuna, ama kuşum tek diil yanında dişide var. Suluga koydugum Aviastım dişiyi rahatsız edermi acaba ? ve kaç gün devam etmem lazım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 12:01 --

Cevap verecek kimse yokmu , bu ilacı kullanan yokmu

2. Elif Nur

Elif Nur New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen kimse cevap vermeyecek mi? Benim kuşumda solunum yolu hastalığı geçiriyor. Vitaform, Eritrom ve Baytril arasında kalsam da hafif olanla başlayayım dedim. Aviastım kullanacağım. Aviastımdan memnun kalan var mı? Ve ortalama (100cc) bir suluğa kaç damla damlatılıyor?

3. hmtdgn

hmtdgn New Member

Beğenileri:
    4
    100 cc suluğa ortalama 10 damla damlatın hafif çalkalayın ama bu ilaç sulu olduğu için tam ilaç yerine geçmiyor inşallah faydası olur

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Aviastım başlangıç seviyesindeki nefes darlığı ve astım için kullanılır ileri safhalarda etkili değildir. ileri safha için kullanılacak antibiyotikler için mutlaka bir uzmanın gözlemleyip ilaç vermesi lazım çünkü kuşlarımız için çok ağır gelen bünyesini yoran ilaçlardır iyileşti gibi görünse bile ilerde ani ölümlere sebep olunabilir o yüzden bu şekilde sözlü anlatımla ileri safha ilaçları denemenizi tavsiye etmem

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu aviastım ilacı

,
  2. aviastim kac damla